Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan akinek nincsenek...

Van itt olyan akinek nincsenek barátai? Ha igen, hogy viselitek? Miért nincsenek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem azért nincsenek, mert nagyon introvertált személyiség vagyok és inkább otthonülős vagyok.


Néha jó lenne ha lennének barátaim akikkel el lehet menni ide-oda. De egyébként amúgy egész jól viselem.

2016. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert összevesztünk, szép lassan eltűntek.

Jól. Csak a bulizás hiányzik.

2016. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem gondoltatok még egy Facebookos csoporta? Ha van rá igény, én szívesen megcsinálom. :) Csak jelezzétek.
2016. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek. Bár az igazat megvallva teljesen jól elvagyok így, nem is hiányzik.
2016. ápr. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bandi6891 ***** válasza:
régi lelki sérülések,mindenkitől távol tartom magam.
2016. ápr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nehezen viselem. Munkanélküliség, totális nincstelenség miatt vagyok magamba fordulva.
2016. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek barátaim. Hiányoznak a csajos beszélgetések, ha nem lenne párkapcsolatom már rég beleőrültem volna a magányba. És hogy miért nincsenek? Hát.. jó kérdés. Középiskolában egy barátnőm volt, akivel mostanában halódik/halódott el a barátságunk. Pedig szerintem nincs baj velem amúgy, lehet túl unalmas és átlagos vagyok. :D
2016. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van. Nagyon jól megvagyok nélkülük. Mert nagyon jól megvagyok nélkülük.
2016. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van. Jól. Ők tudják.

Egyik napról a másikra változott meg valami. Igazából jobb nélkülük, mert kibeszéltek. Nincs már bennem feszültség, se megfelelési kényszer. Új embereket szívesen ismerek meg, de aki mindenen begőzöl és rossz embernek minősít, azzal befejeztem. Nárcisztikusak voltak és beképzeltek.

2016. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a csoport :) Én is párkapcsolatban élek és sajna nem nagyon vannak olyan barátaim csak felszínesek. Egyébként ha valakinek van kedve ismerkedni írhat a korosztályomból :)

29N

2016. ápr. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!