Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nincsenek barataim?

Miert nincsenek barataim?

Figyelt kérdés
Nagyon maganyosnan erzem magam, nincsenek barataim, csak ilyen haverok, akiknek mindegy hogy veluk vagyok-e vagy sem. Sokszor fordul meg a fejembe az ongyilkossag mikor latom hogy a tobbiek milyen jol megvannak es nem maganyosak hanem nagy barati koruk van. En egyedul vagyok
2016. márc. 26. 03:01
 1/4 anonim válasza:
Ne legyél zárkózott menny oda a többiekhez és beszélgess velük.
2016. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha értelmes vagy, és vannak ambícióid akkor előbb utóbb találkozni fogsz egy hasonló emberrel, akinek ugyanazok az értékek fontosak mint neked. A "haverok"-tól pedig az isten óvjon meg téged, velük nem fogsz sose menni semmira, a "barátokra" egy idő után talán számíthatsz de "haverok"-ra semmiképpen sem. A másik meg az hogy elég hülye vagy ha emiatt öngyilkos akarsz lenni. Ha azért nincsenek barátaid mert okosabb vagy és inteligensebb, akkor örülj neki és gondolj arra hogy majd találkozol hasonló emberekkel, én is voltam magányos, de sokkal jobb mint hamis embereknek, "haveroknak" a drámáit és a hülyeségeit hallgatni. Ha pedig azért nem szeretnek mert bohóc vagy, légy komolyabb. Ilyen egyszerű.
2016. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sokkal magányosabb vagy ha olyan emberekkel veszed magad körül, akikkel nem érted meg igazán magadat! Én már elfogadtam hogy a korosztályomnál sokkal érettebb vagyok (Nagyon sok ember mondta már ezt nekem, nem csak úgy kitaláltam) és nem vagyok hajlandó lentebb adni, csak azért hogy hatalmas baráti köreim legyenek. Nem akarok lezülleni, és én jól elvagyok magamban is. Persze ugyanúgy kívánom a társaságot, de van az a pár ember, akit tényleg a barátomnak mondhatok, és velük tartom is a kapcsolatot. Nem hagyom őket elveszni.


Az öngyilkosságot töröld ki a fejedből. Lehet hogy azon a napon ölnéd meg magadat, mikor épp találkoznál azzal a személlyel, akit utána egy életre a barátodnak mondhatsz! :) Ha türelmes vagy, az élet megjutalmaz. Ez mindig így van.

2016. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sincsenek barátaim, sőt mivel a látszat barátságokat sem igen kedvelem sajnos még haverjaim sem...de hiszek abban, hogy egyszer majd megtalálom azt, akivel igaz barátok leszünk. A többi ember miatt nem éri meg elvenni a saját életedet..am meg lehet, hogy a többiek sok mindenkivel jóba vannak, de lehet nekik is csak haverjaik vannak, csak ők beérik ennyivel..örülj neki, hogy te tartalmasabb kapcsolatra is igényt tartassz.
2016. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!