Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok mindenkivel, az embereknek sincsen semmi bajuk velem. Nyitott vagyok másokra, szívesen beszélgetek, kedves és mosolygós lány vagyok, de mégsincsenek barátaim. Általános iskolában volt egy barátnőm, akivel sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, átjártunk egymáshoz, de azóta nem nagyon beszélünk és meg is változott (nem olyan jó irányba) így már lehet, hogy nem lennénk el olyan jól, mint régen. A jelenlegi iskolámban nincsen barátnőm, de jóban vagyok a lányokkal, nem vagyok kiközösítve, nem piszkálnak meg semmi ilyesmi, de mégis úgy érzem, mintha kilógnék a sorból. Pedig én is olyan vagyok, mint ők. Mit tegyek, hogy legyenek barátaim?

Néztem egy sportot, de oda csak szeptembertől tudnék járni. Mivel csapatos, hátha találok majd ott barátokat, de addig mit tegyek?


2016. márc. 26. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Intelligensebb vagy a többiektől, valószínűleg ezért nem tudsz igazán azonosulni a legtöbb emberrel. Velem ugyan ez a helyzet. Ráadásul engem még irritál is, amikor mások olyanról beszélnek nekem, amihez semmi közöm és k*rvára nem érdekel. Nekem is csak 3 barátom van, a többiről akik voltak egy idő után kiderült hogy nem vagyok egy értelmi szinten velük. De ne aggódj, biztos lesz majd olyan ember akivel egy hullámhosszra kerülsz, mert olyan úgy sem lesz, hogy egy ilyen értelmes lány mint te ne találjon barátokat.
2016. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!