Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha barátnőtök akivel össze vesztetek nem rég, versben kér töletek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Nektek tetszene ha valaki egy saját verssel szeretne töletek bocsánatot kérni? Esetleg meg bocsátanátok?

2016. ápr. 29. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer vagy 1 hónapig írtam egy verset hasonló okból a páromnak, aki kirakott, és még agresszívabb lett tőle.

Hajthatatlan volt.

Mindezt úgy, hogy semmit se csináltam, amiért kirakott.

Egyszerűen megunt, kipasizta magát, és egyedül akart lenni.

Fél évre rá megint fent volt egy társkeresőn...

2016. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő egy jó barátnő,17 éves lányok vagyunk mind ketten
2016. ápr. 29. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szép gesztus, és szerintem örvendene neki. Ha nem használtak a szavak a vers se fog egyből eredményt hozni, de ha jól reagálja le akkor csökkenti a várakozási időt, amíg megbékél.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meglepődnék rajta.


Bár nekem kevés lenne egy vers a béküléshez,persze függ,hogy min vesztünk össze.


Mi ha össze vesszünk legjobb barátnőmmel akkor egyikünk előbb vagy utóbb megy nyalizni a másiknak. Aztán pár nap alatt vissza áll a rend.

2016. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!