Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem lépnek ki a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lépnek ki a rossz kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen azt látom főleg nők részéről, hogy tudják, hogy a kapcsolat rossz, mert a párjuk nem törődik velük, bunkó/agresszív/önző/csak magára költ/nem segít semmit a háztartásban/nem lehet vele beszélni se, mert nem fog fel semmit és sorolhatnám. Mégis bent maradnak egy ilyen házasságban. Én ezt komolyan nem értem! Minek kínozzák magukat? Ennél már egyedül is jobb lenne.

2014. jún. 2. 22:26
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Ez még lemaradt: egyedül viszont lenne esélyük normális párkapcsolatra, több pénzük maradna, nem aláznák meg őket minden nap, ezért megmaradna az önbizalmuk és sokkal szabadabbak lennének, mert nem lenne a féltékeny hiszti. Nem lenne jobb ez így?


Csak hogy példa is legyen, egyik rokonom gyerekkel hagyta ott a férjét, szegények voltak, mégis végigcsinálta és most tök jó élete van, szép házban lakik, a férje jófej, normális, intelligens és minden oké.

2014. jún. 2. 22:28
 2/56 anonim ***** válasza:
91%
Mert még sosem voltak egyedül. És félnek az ismeretlentől.
2014. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nevezhetjük gyávaságnak?
2014. jún. 2. 22:29
 4/56 anonim ***** válasza:
54%
a gyávaság, az életképtelenség és a mű-mártírság sok mindenre képes
2014. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
96%

Sokszor a gyerek miatt, de én azt sem tartom jó öteltenek.

De pl. az egyik barátnőmet csalja az élettársa, a lány tud is róla, és már nem egyszer mondta is a lány, hogy az élettársa kényszeríti a szexre és neki már évek óta nem esik jól az együttlét. Amikor azt kérdeztem tőle, hogy mégis mi a jóbüdösfrancért van vele,a kkor ennyit mondott: MERT SZERETEM.

No, ezzel aztán épeszű ember nem tud mit kezdeni... Én se érdeklődtem többet a kapcsolata felől. (egyébként 32 éves, és 16 éves kora óta mindig volt pasija, MINDIG, szóval szerintem ő annyira fél az egyedülléttől, hopgy inkább tűri a megcsalást és a szexre kényszerítést is. Az elejln még sajnéáltam, most már nem.)

2014. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
96%
Akár gyávaság is lehetne, de szerintem ez ennél összetettebb dolog. Sok esetben a szülőktől rögtön egy kapcsolatba ugranak. Aztán esetleg egy újabba és még újabba. Sokszor nem tapasztalják meg azt, hogy milyen is önállónak lenni. Nem tudják elképzelni, hogy ők intézzenek egy gumicserét az autón, hogy számlákat kelljen befizetniük vagy hogy döntéseket hozzanak az élet bármely területén. Ezért inkább maradnak és tűrnek. Jobb esetben addig, amíg nem találkoznak a következő párjukkal. Rosszabb esetben életük végéig vagy amíg ott nem lesznek hagyva.
2014. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
96%
Azért vannak egyedül mert félnek.Pedig a rossz kapcsolatban nehezebb mint egyedül.Én egyedül lakom,én csinálok mindent,fűnyírás ,kert ,házimunka ,de én osztom be a saját pénzemet és időmet.35N
2014. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
43%
amikor már van gyerek, nehezebben ugrál az ember
2014. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen más a helyzet gyerekkel,ma a fodrászom panaszkodott,részeges a férje,ott hagynà,albérletbe költözne,de a lányának nem tudná fizetni az iskolát.nehezebb gyerekkel
2014. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy sok ember szeretete, szerelme ilyen artikulálatlan valami, ami csak úgy van, függetlenül az adott férfi emberi tulajdonságaitól. Én tuti nem lennék képes szeretni valakit, aki kezet emel rám, szexre akar kényszeríteni, tehát gyakorlatilag megerőszakol, stb. Akkor már inkább az egyedüllét, mert minek lennék egy olyan emberrel, akit nem szeretek?
2014. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!