Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet barátokat szerezni?

Noémi Haraszti kérdése:

Hogyan lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ISMERKEDÉSEKKEL ,SPORTKLUBOKBA , TRÉNINGEKEN , HOBBISZAKKÖRÖKÖN .
2016. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 V.Miklós válasza:

Ha magadat adod.Tok mindegy hogyan nezel ki.Add magad.Ha egy hiszterikus,sértődős,flegma ember vagy?!Valtoztass rajta.Segits magadon, az isten is megsegít.Mindekinek megvan a saját baráti köre, csak megkell találni.

-buliba

-suliba

Ha kimész a nagyvilágba.

2016. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet barátokat szerezni, de KOMMUNIKÁCIÓ KELL hozzá, anélkül nem megy! Mindenképpen meg kell kedveltetned magad, vagy a stílusoddal, vagy a segítő képeségeddel, tudásoddal.


Egy hibát ne kövess el, az egyoldaluságot. Nézd meg hogy a másik is teljesiti-e azokat a követelményeket amiket a te részedről megkap, vagy elvár. Én például egy nagyon segítőkész ember vagyok és elég sokan neveznek engem barátjuknak, de ezért meg kell dolgozni. Volt egy "nagy" barátom, heti szinten több szívességet is tettem, nem is tudom hányszor tartottam a hátam miatta. Aztán bő 1 év után rájöttem, hogy ez az egész csak egyirányú, csak én vagyok az aki produkál ebben a kapcsolatban. Ha én kértem valami akkor nem ért rá, fáradt, nem érdekli, más programja volt, szóval semmit nem csinált, sőt több alkalommal alám is tett, ki is rugtam azonnal, sajnálom hogy nem korábban.


Szóval legyél kritikus, a barátság nem csak egy szó, egy titulus, mögötte tetteknek is kell lennie!

2016. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak légy nyitott a beszélgetésre. Ha lehetőséged van beszélgess. Aztán lehet nem fog működni persze. Nekem pl. 2 barátom van (haver persze akad több), őket középiskolában ismertem meg. 31F
2016. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!