Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki mellett döntsek?

Ki mellett döntsek?

Figyelt kérdés

2 barátnő között vacilálok(lány vagyok és legjobb barátról van szó ne lezbikusság)

Tehát,van a régi barátnőm,1. óta,most 6.-os vagyok,és van egy másik barátnőm 5. ota mert akkor kerültünk mind 3-an egy osztályba.A lényeg hogy amikor összekerültünk 5.ben akkor a nyáriszünet közeledtével az új barátom lett a legjobb b.-m és a régivel nagyon összevesztünk,de kibékültünk aztán ugyanez mégegyszer.(most 6.-os vagyok)az újjal nagyon jó volt minden,sosem veszekedtünk stb.(talán túl tökéletes is volt)viszont a régivel napiszinten összekapunk valamin,főleg ostanában,mivel elkezdett úgy viselkedni mint egy 8.-os had ne mondjam mi...és ugye az újjal kezdek jóba lenni,viszont a régitől nincs szívem elszakadni,és ráadásul a régi jelentekezett egy gimibe ahoval felvették és nem tudja hogy elmenjen-e vagy sem,ha én megint összeszűröm az újjal a levet akkor elmegy és félek hogy megbánom...ki mellett döntsek?nagyon sokat sírtam is miatt,nem tudom mi legyen


2016. máj. 7. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
... hanyadikos a kapitány?
2016. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A régi elkezdett elszajhulni.

Hidd el, NAGYON megbánod ha őt választod.

Ha több kell, írj rám nyugodtan.

2016. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Új! A régi már nem barát,ha minden nap összevesztek! Béke van!
2016. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!