Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bízhatok a legjobb...

Szerintetek bízhatok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Egy hettel ezelott tortent. Reggel felhivott a baratnom hogy menjunk el a Westendbe mert ugye Budapestiek vagyunk en meg mondtam hogy még nem biztos hogy rá érek o azt mondta hogy o se biztos hogy ra er. Megkerdezte miert, en meg mondtam, hogy lehet sütögetünk a családdal. Én is megkérdeztem tőle, hogy miért, de ő nem válaszolt annyit mondott, hogy majd később hívlak. Érdekelt, hogy mit titkol, és mivel tudom a jelszavát, beleptem a faceba. Tudom nem volt tolem kedves huzas, de igy legalabb megtudtam par dolgot, vagyis mindent. Facen megebszelte 2 lany osztaltyarsaval hogy elmennek shoppingolni es azt irta nekik, hogy ha ők nem mennek, akkor velem megy. Magyarul csak akkor vagyok jo neki, ha nem megy vele 2 osztalytarsa. Nem tudom, hogy meg bizzak e benne. Azt nem mondom, hogy kihasznal, mert mindig o hiv fel pl. telefonon, es mindig o tervez programot is/ o hiv el helyekre meg o mondja hogy en vagyok a legjobb baratja. Megis amit most a hatam mogott csinalt az nagyon rosszul esett. Bízzak meg benne?

2016. máj. 7. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hoyg mit tettél. Ha azok után valamikor kapsz majd esélyt tőle, akkor tudhatod, hogy megbízhatsz benne.

Reménykedem, hogy érted.

2016. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BarátomnaN!
2016. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagydd ott.

Tudod,az ilyen emberektől az a legjobb ha megválunk,mégha nehéz is.

Történt,velem is hasonló helyzet.

Mellőzd,a találkozásokat lehet hogy,elsőnek még nehéz de kb.1.hónap múlva megszokod.

És arra,gondolsz hogy hogy tudhattál vele összebarátkozni. :)

2016. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te gázabb dolgot tettél, mint ő.
2016. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A jelenlegi helyzet összetettebb mint gondolnád. Te azt feltételezted a barátnődről hogy nem bízhatsz meg benne, viszont te nagyobb hibát követtél el. Te éltél vissza a bizalmával, azzal hogy a jelszavát felhasználva beléptél facebookjára. Persze a kérdés hogy ő mondta meg, vagy te derítetted ki (megfigyelted, feltörted, kiderítetted valamiből).

Ha te törted fel akkor még rosszabb a dolog. Ha ő adta meg akkor visszaéltél azzal hogy megbízik benned.

A legjobb amit tehetsz hogy erről nem beszélsz vele, és többet nem csinálsz ilyet. Viszont megkérded hova megy és kikkel, persze próbálsz nem utalni arra hogy tudsz erről. Ha elmondja rendben van. Beszélgessetek ezekről a dolgokról, oka lehet hogy nem mondja el, lehet csak nem akar megbántani.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!