Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom túl?

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van 2éve egy barátom aki másfél éve a legjobb barátom lett Ákosnak hivják.Minden titkot tudunk a másikról,együtt sírunk együtt nevetünk.Mostanába mintha megcsappant volna az érdeklödés felém.Nem nevet úgy a vicceimen,mással is beszél,mintha elhanyagolna.Akinek eddig mondtam ezt mindenki szerint csak túlreagálom.De régen annyit beszéltünk facebookon is volt hogy éjfélig,de mostanába látom hogy aktív és azis akivel tudom hogy beszél de nekem nem képes visszairni.Vele is megbeszéltem de kiakadt hogy hogy gondolhatok ilyet meg még mindig én vagyok a legjobb barátja az is maradok.Annyira kiakadt hogy egy ideig nem akar beszélni nemcsak velem,senkivel.Egy ismerösömnek leirta amikor erröl beszéltek hogy nem tudna nélkülem élni,meg hogy azok akikre én féltékeny vagyok a nyomomba se érnek.Csodálatos dolgokat írt majdnem elsírtam magam amikor olvastam hogy ennyire fontos vagyok neki.De akkor viszont nemértem hogy miért van ez.Én reagálnám túl?Kérlek segitsetek nem akarom elveszíteni.

2016. máj. 5. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Xd ákos
2016. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, lány vagy, és úgy 15 éves. -.-
2016. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyeneket írt rólad másoknak akkor biztosan semmi baja veled. Lehet csak új barátai vannak,de attól téged ugyanúgy kedvel.

Vagy nem lehet,hogy tetszel neki? És ezért "hanyagolt el" mostanában,hogy mondjuk ne derüljön ki mit érez?

Az leírtak alapján nekem ez esett le.:D

2016. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erez valamit irantad es igen, tulreagaltad kisse. :)
2016. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

qrva hülye vagy kérdező :D

de nem csak te hanem a gyk 70 százaléka

2016. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!