Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezemre esik barátokat...

Nehezemre esik barátokat szerezni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 21 éves férfi lennék, immár huzamosabb ideje barátok és barátnő nélkül. Voltaképp akkor vesztettem el a régi ismerőseimet, amikor másik középiskolába mentünk (a többiek együtt maradtak, csak én mentem külön, hogy a saját utam járjam, a saját álmaim miatt).

A barátságunk érezhetően, lassan csúszott szét. Látták ezt ők is és én is, így alakult.

Mostanra számolva immár 4-5 éve nem beszélek senkivel, nem járok sehová (mert úgy vagyok vele hogy egyedül mit csinálnék ott...)


Amit rólam tudni érdemes, hogy imádok sportolni, edzeni, sportot nézni (szívesen elmennék meccsekre, autósport futamokra, de ugye megint jön az hogy kivel...?), szeretek az élet dolgain és a jövőn merengeni. Többnyire elmondható rólam, hogy mindenre kapó vagyok, viszont az alkohol cigi drog és a többi bugyuta dolog távol áll tőlem.


Imádom az állatokat, van egy 5 éves labradorom, minden nap álom vele. Talán ő az egyetlen igazi barátom jelen helyzetben... Nem tudom, hogy ez mennyire számít siralmasnak, de én annak érzem valamilyen szinten.


Annyira szívesen beszélgetnék másokkal, járnák el mindenfelé, hogy az valami leírhatatlan. És mégis itt vagyok, tök egyedül a nagy semmibe. Úgy érzem hogy mások nélkül csak vesztegetem a napjaimat, mert nincs kivel vagy kikkel megosztanom a gondolataimat, az érzéseimet. No és persze én is nagyon szívesen hallgatnám mások dolgait, tehát nem csak rátelepedni akarok valakire mint valami lélektani szemeteszsák.


Rosszul sem nézek ki, mielőtt valaki erre gondolna :-D


Nem tudom... Talán ideje lennem felkutatnom valahogy az embereket, új kapcsolatokat kiépíteni. De ugye ez a 4-5 év egyedüllét betett nekem is, kicsit félek más embereket megszólítani, újra ismerkedni.


A bulikat messziről kerülöm, mert szerintem azok nem éppen "bulik". Berúgni és hazakúszni, áh.. nem az én stílusom.


Mit gondoltok, vajon merrefelé lenne értelme elindulnom? Sport klubok, edzőtermek már nekem is eszembe jutottak, hiszen szeretem az ehhez köthető dolgokat. A nyugodt helyek sem állnak távol tőlem, kapásból a könyvtár jutott eszembe, na de oda meg ugyebár nem igen ismerkedni járnak az emberek...


Hol keressek?


Köszi a válaszokat előre is, hálás vagyok értük!


2016. máj. 16. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is menj el minden programra, ahol jól éreznéd magad. Ott sanszod van találkozni olyanokkal, akiknek hasonló az érdeklődési körük. Akár meccsekre, akár autóversenyekre nyugodtan elmehetsz egyedül. Bárhova!
2016. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, hogy hova valósi vagy, szerintem innen is sokan írnának.
2016. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2016. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!