Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lehet megítélni...

Mennyire lehet megítélni valakit a barátai alapján?

Figyelt kérdés

Mert ügye sokan utánozzák a társaságukat de van olyan is hogy a szimpátia tartja össze a barátságot.

Pl. Nekem van szin 5-os akivel joba vagyok mégsincs meg a 3mas átlag. Meg sorolhatnek mast is...


2016. máj. 18. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon remélem, hogy engem nem a haverjaim alapján ítélnek meg, mert akkor baromi szar véleménnyel lehetnek rólam.


Én csak azért lóguk velük mert néha szórakoztatóak, de bőven elég belőlük havi 3 alkalom.. néha még sok is

2016. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah a kérdésedre konkrétan válaszolva: Szerintem nagyon kis mértékben. Ha mondjuk egy osztályba jártok akkor csak összeverődik egy kis klikk ami hasonló érdeklődéssel rendelkező embereket foglal magába. Ennyi alapján még nem lehet teljes képet alkotni valakiről.
2016. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor amikor pár ember sülve főve együtt van akár barátok akár nem átveszik egymás tulajdonságait/szokásait tehát akkor majdnem ismétlem majdnem meg lehet ítélni egyiket a másik alapján... De akkor is csak majdnem... Am viszont hülyeség egy embert a haverjai miatt/alapján megítélni
2016. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor sok baratomat elitelik😂😂
2016. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!