Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a velemenyetek a fiu lany...

Mi a velemenyetek a fiu lany baratsagrol? Nekem ez miert nem jon ossze?

Figyelt kérdés

Ugy szeretnek fiu baratokat. Sokszor egy lany nem is igazi barat. Kibeszel vagy feltevezet h az o erdekei ervenyesuljenek.

Mostanaban tobb olyan fiu is van akivel joba vagyok es elmondok nekik fontos dolgokat.

De az a baj h egy ido utan azt erzem h ok tobbet akarnak.

Pl most is. Van egy fiu akivel eleg joba lettem. Egy suliba jarunk. 2x beultun k beszelget egy kavezoba amugy meg sokat beszelunk fb-n. (Volt baratom haverja. Ez egy kicsit zavar:/)

Es a fiu elmondta a volt baratomnak h taliztunk es h mit gondol errol. Es az exem csomo rosszat mondott rolam ami nem is igaz.(O meg mindig szeret engem.)

De le tsiztaztam mindent a fiuval:)


Kicsit uyg erzem h a fiu tobbet szeretne baratsagnal. Viszont en nem. Egyreszt mert teljesen elegem lett a volt baratombol is es az a kapcsoalt borzaszto volt meg meg utana is sokaig probalkozott. Masik h nem erzem azt h szuksegem lenne egy kapcsolatra.

Nem akarom elvesziteni. De baratsagnal tobbet se akarok.

Lehet h mondanom kene h huu en most egy ideig nem akarok kapcsit mert sok volt az elozobol.

Ezt meg az elott akarom h felhizna h monfjuk akar valamit.

Sajnos en mindig igy jarok.

Valoszinu azert mert szepnek tartanak. Ezt most nem nagykepusegbol irom.

Velemenyek? Mit csinaljak?


2016. márc. 19. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem mondjuk, hogy miért hiszed azt, hogy ez a srác többet szeretne tőled, mert a szövegből csak annyi derül ki, hogy elmesélte az exednek, hogy találkoztatok.

Ez pedig nem hiszem, hogy okot adna arra, hogy gyanakodj.

Egyébként én hiszek a fiú-lány barátságban, már csak azért is, mert nekem is van három lánybarátom és sose akart egyikünk se többet, nagyon masszív a kapcsolatunk.

2016. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg ez azert van, mert szep vagy. Igy a fiuk ezt eszreveszik, probalnak segiteni neked a dolgaidban, megertoek veled. Persze kozben a kemia is beindul. Nagyon kis eselyes van arra, h fiu baratod legyen sajnos. Esetleg egy meleg sraccal probalkozhatsz.
2016. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyik fél mindig többet akar, jobban szereti a másikat szerelemnél is ez a helyzet.


Annyit tehetsz, hogy békénhagyod szegény srácot, mert ha csak hitegeted játszól vele azzal tönkre teheted 2-3évre. Én így lettem szerelmes és hidd ell nem volt kellemes 2-3 évet azzal a lánnyal töltenem aki csak barátként kezzelt.

2016. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl szép vagy.
2016. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább tudasd vele,hogy te barátként tekintesz rá. Valahogy hozd fel ezt a témát, de azért ne támadd le. Valószínűleg le fog törni, de még mindig így lesz a legjobb.


Velem is volt már így, még fiatalabb koromban. :D Habár én sem voltam mindig olyan ártatlan a dologban. :/ Én konkrétan nagyon akartam fiú barátokat régen, de vagy az ő részükről vagy az enyémről mindig megbukott az ügy. Egy férfi barátom sincs, legfeljebb akivel néha itt-ott összefutok és beszélünk pár szót (de ez meg a barátságtól igen messze van). Sajna ez nálam nem működött soha. Ettől függetlenül biztos létezik,csak nekem nem jött össze, és egy idő után nem is akartam már görcsölni ezen. Inkább mondd el neki, mi a helyzet. :)

2016. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak az a helyzet h pont az exem mondta a fiunak h most kedves vagyok vele de egy kis ido mulva nem fogok vele foglalkozni.

Ami nem igaz. Mondtam neki. En nem ilyen barat vagyok.

Viszont ha o tobbet akar es ti azt mondjatok h el kene tole tavolodnom akkor csalodni fog bennem.

Nagyon nehez helyzetbe vagyok es remelem h csak felre ertettem a dolgokat es baratnak tart.

Csak nem hiszem

2016. márc. 19. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Nem hiszem h felre ertetted

2. A lanyok/nok es a fiuk/ferfiak nem igazan azert alakultak ki, h baratok legyenek. Ezt el kellene fogadnod.

3. Mondd el a sracnak mi a helyzet, jobb hamarabb mert a vegen meg tul szerelmes lesz beled es akkor jobban fog fajni neki az elutasitas.

4. Az elet rovid, jarjatok :D

2016. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha ne higyj azoknak,akik azt mondják fiú -lány barátság nem létezik,mert az egyik fél mindig többet akar. Ugyanis tapasztalatból elmondhatom,hogy fiú-lány barátság igenis létezik. Nekem az egyetlen legjobb barátom fiú volt. És nem,nem azért múlt idő mert többet akart,csak idősebb volt nálam és nála már elkezdődött a Nagybetűs élet. A lényeg az,hogy talán keress olyan fiúkat barátságra,akik vagy idősebbek,vagy barátnőjük van. Az estebeli fiúval pedig nincs mit kezdj,ha többet akar,nem fogja elfogadni a csak barátok dumát,szóval vagy összejössz vele,vagy hagyod.
2016. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!