Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a fiúval...

Miért van az, hogy a fiúval viszonylag sokat beszéltünk, de most már nem ír olyan lelkesen, mint az elején?

Figyelt kérdés

Van velem egyidős srác, ő kezdett rám írni Fb-on ,mondta h régóta tetszek neki meg bejovok.... Akár komoly kapcsolatot is akarna....2x taliztunk/randiztunk , az 1. és 2.-on csókot akart volna adni.... De én még korainak tartottam... Szerintem ez miatt nem ir már, mert azt hiszi h nem akarok semmit :(

Pedig akarnék, csak nem akarom el sietni a dolgokat :/ Meg nem értem.... Ha annyira bejovok neki ( ovis kora óta ) akkor nem hiszem h ennyi miatt feladná....

Szerintetek?



2016. máj. 20. 19:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Múlt hétvégén irtam neki, hogy most hétvégén talizunk-e... Azt mondta h igen. De azert nem irok neki , nehogy hülyének nézzen...

De nem hiszem h az érzések ilyen hamar múlnának...

2016. máj. 20. 20:01
 2/11 anonim válasza:

ha azért nem ír nem érdemel meg..

de kérdezd meg tőle hogy történt vele e valami és ha azt írja h nem akkor mond meg neki h úgy érzed hogy mostanság távolodik tőled és kérdezd meg hogy miért

ha meg teszed sok minden megváltozhat hidd el:)

+ nem vesztesz vele semmit.

2016. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arról van szó, hogy mivel a csók dologban elutasító voltál vele szemben, ezért elment az önbizalma, lehet, hogy azt hiszi, hogy te csak barátként tekintesz rá stb. Ezért nem szeretem ezt a "nem akarom elsietni a dolgokat" baromságot a lányok részéről... Basszus, nem megdugni akart. Ha tetszik neked, akkor 2. randin simán megengedhetted volna, hogy megcsókoljon. Ha rendes fiúnak tűnik, aki nem játszik veled (ezt te gondolom meg tudod állapítani a randik alapján), akkor nem értem, miért nem smároltál vele. Ha meg nem tartod megbízhatónak, akkor ejtsed a témát és kész. De ezt a szűzk***va viselkedést (már bocsi) igazából egyik fiú sem szereti.
2016. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) sokat segített!!!!
2016. máj. 20. 21:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, hogy azert nem ír, mert úgy gondolja h én nem szeretnék semmi, ezért nem akar nyomulni?!
2016. máj. 20. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
persze, lehet az is, de ha ráírsz úgy ahogy mondta itt előttem az egyik az a legtisztább
2016. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Csak félek, hogy nehogy már ne akarjon semmit... Bár azt annyira nem hinném, mert régóta próbál udvarolni
2016. máj. 20. 21:51
 8/11 anonim válasza:
Ha már nem akar semmit akkor jobb ha tudod..
2016. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta benne van a taliba, szóval ebből kifolyólag gondolom h akarja még azert ....
2016. máj. 20. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért valahol őt is meg lehet érteni. Összeszedte minden bátorságát, elment a randira. Meg akart csókolni, te meg, - ahogy ő látja - pofára ejtetted. Kell neki némi biztatás, mire összekapar annyi önbizalmat, hogy még egyszer próbálkozzon.
2016. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!