Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a fiúval...

Miért van az, hogy a fiúval viszonylag sokat beszéltünk, de most már nem ír olyan lelkesen, mint az elején?

Figyelt kérdés

Van velem egyidős srác, ő kezdett rám írni Fb-on ,mondta h régóta tetszek neki meg bejovok.... Akár komoly kapcsolatot is akarna....2x taliztunk/randiztunk , az 1. és 2.-on csókot akart volna adni.... De én még korainak tartottam... Szerintem ez miatt nem ir már, mert azt hiszi h nem akarok semmit :(

Pedig akarnék, csak nem akarom el sietni a dolgokat :/ Meg nem értem.... Ha annyira bejovok neki ( ovis kora óta ) akkor nem hiszem h ennyi miatt feladná....

Szerintetek?



2016. máj. 20. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legyen már több önbizalmad, persze, hogy akar téged! Csak elutasítottad őt... Legalább is elég valószínű, hogy elutasításnak vette, vagy annak, hogy nem vagy olyan könnyen ágyba vihető és inkább másvalakire pazarolja a figyelmét, akit meg is tud fektetni.
2016. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!