Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van velem? Rossz barát vagyok?

Mi van velem? Rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé ragaszkodó típusú ember vagyok, és rettenetesen introvertált. Lényegében egyetlen tényleg igaz barátom van, aki nagyon fontos nekem, élni sem tudnék nélküle.

Viszont valahányszor mesélni kezd a fiúkról, vagy más barátairól, előtör belőlem a féltékenység.

Természetesen eszem ágában sincs megtiltani ezt neki, nagyon is szeretném, hogy rajtam kívül is legyenek barátai, és hasonlók. Emiatt borzalmasan rossznak érzem magam, hisz nekem tényleg az ő boldogsága a legfontosabb.

Akkor én most rossz barát vagyok?



2016. máj. 21. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel neki keresztbe és nem akadályozod, akkor nem vagy rossz barát. Az érzéseidről nem tehetsz, és érthetőek is. Lehet, hogy beszélned kellene erről neki.
2016. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs!

Kicsit rosszul érzem amiatt, hogy amíg más barátságokban teljesen természetes az, hogy az egyik fél többet barátkozik, nagyobb baráti körrel rendelkezik. Én viszont kellemetlennek érzem, hogy elfog a féltékenység minden ilyen helyzetben.

De köszönöm a válaszodat!

2016. máj. 21. 18:09
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elveszíteni Őt, talán ez lehet az oka annak, hogy folyton folyvást féltékeny vagyok.

Számomra Ő nagyon fontos, nehéz időkben volt mellettem, mindig segített rajtam.

Minden szabad percemet vele töltöm, és sokszor bánt, ha úgy érzem, kicsit távolságtartó velem...

2016. máj. 21. 18:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Felesleges lenne beszélnem erről vele, tudja, hogy folyton féltékeny vagyok - azt hiszem. Sokszor mondta, Ő viszont kétlem, hogy ugyan így hajlamos lenne féltékenységre...
2016. máj. 21. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok most sajnos, nem tudom mit lehetne tenni ellene. Egyébként hiába hiszed azt hogy tudja, lehet érdemes lenne beszélni vele erről (jó, mondjuk pont én mondom)
2016. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez kortól is függ, hogy mennyire vagytok már érettek. De ha így folytatod, vigyázz, nehogy elveszítsd!
2016. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok barátok ? Hanyadikosok vagytok? Mert ha mondjuk már idősebbek vagytok, és régóta vagytok barátok, akkor minnél hamarabb kezdeményezned kéne...

Sokban függ az éretségtől...

2016. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak belül filózol ezen, és nem adsz hangot a dolognak, akkor nincs baj. De ha ebből konfliktusotok adódik, akkor az már gond. Szólj, ha segítsek, mert már én is voltam hasonló helyzetben.
2016. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!