Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beletaposott a lelkembe....

Beletaposott a lelkembe. Hogyan felejtsem el ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Az van,hogy nem igazán vannak barátaim,mert én mindig is ilyen különc voltam és megismerkedtem még régebben egy nagyon kedves lánnyal(akkor még azt hittem kedves)és legjobb barátnők lettünk.igaz csak azt hittem,mert mikor találkoztuk egyre többször hittem azt,hogy nem is vágyik a társaságomra meg minden.nagyon sokszor bunkó volt meg kihasznált,ezért egyre többször mondtam le sétákat stb,hogy ne kelljen vele találkoznom,mert féltem,hogy megint látni fogom az arcán,hogy mennyire unalmas vagyok,ezért bekelett kamuznom valamit.mikor nem mentem,mert lemondtam ő mindig mindenfélét a fejemhez vágott,hogy nem elősször van ilyen meg hogy mekkora bunkó vagyok stb.ma is ez volt...ma durvább volt mint máskor nagyon megbántott beletaposott a lelkembe.Én meg elhittem,hogy vannak barátaim...le is tiltott facebookon nem tudok neki írni és még neki áll feljebb...tudom nem kéne így éreznem,de rohadt rosszul esik meg minden,hogy elhittem,hogy bír mert amúgy tud kedves is lenni...de nagyon fáj főleg,hogy azt is írta,hogy "nincs rád szükségem" tudom nem nagy szám,de én nagyon nagyot csalódtam benne...kérlek segítsetek emiatt aludni sem tudok nagyon bánt...

14/L


2016. máj. 22. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban nagyon rosszul bánt veled és nem tisztelt, nem voltál neki eléggé fontos, akkor gondolj bele: talán jobb is, hogy megszűnt köztetek a kapcsolat. Jobb barátnőt érdemelsz, gondolj erre.

Nekem is volt ilyen barátnőm, nekem is akkor ő volt az egyetlen barátom, aztán észrevettem hogy csak akkor hív ha épp szüksége van valamire, egyébként ha nekem volt szükségem rá, mindig lerázott, és általában más barátaival volt, engem szinte mindig csak akkor keresett, ha épp ki kellett sírni magát valakin, egyébként én ugyanezt nem kaptam meg tőle... Vége lett a barátságunknak, eleinte én is rágtam magam rajta, hiányzott néha, mert nekünk is voltak azétt szép élményeink, de rájöttem, hogy jobb így. Nem kellenek ilyen "barátok".


Azóta találtam más barátnőt, aki egy igazi kincs, rá mindig számíthatok. Ne aggódj, majd te is fogsz találni ilyen barátot magad mellé, még rengeteg embert ismerhetsz meg az életed során, csak légy nyitott, és találsz hozzád illő embereket.

Szóval felejtsd el őt, ne rágódj rajta, és gondolj arra hogy jobb ez így, minden rendben lesz. :)

2016. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. máj. 22. 23:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Még írtok légyszi :(
2016. máj. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!