Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális egyetemista srácok!...

Normális egyetemista srácok! Ti hol ismerkedtetek meg a barátnőtökkel és hogy?

Figyelt kérdés

Már akinek van barátnője... Már úgy érzem, hogy nekem nem fog sikerülni. De hogy miért nem, nem tudom az okát.


Egy pár történetet írhatnátok, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg az aranyos, okos szép barátnőtökkel - gondolatébresztőnek.


Köszönöm szépen előre is!


2016. máj. 27. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hm...mondjuk az egyetemen?:D

Én mondjuk egyetem előtt jöttem össze a párommal, de a csoporttársaim közül volt, aki a suliban csajozott/pasizott be, volt, aki buliban, volt, aki fesztiválon..

2016. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni. De nem is baj, de ebből a szempontból lehet hogy ez a baj :D
2016. máj. 27. 21:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja buliba is lehet. Ha alacsonyak az igényeid.
2016. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pont, hogy magasak :/ lehet túlságosan is.
2016. máj. 27. 22:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Én még az egyetem előtt ismertem meg a barátomat, de az egyetemen tényleg rengeteg lehetőség van. Mióta elkezdtük szeptemberben, a fél szakunk itt talált magának barátot, más szakkal közös órák/programok/barátok által. Nem esélytelen, de az valószínű, hogy nem májusban és nem januárban fogsz becsajozni. Fenntartani már könnyebb egy kapcsolatot szerintem.
2016. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!