Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam a barátaimban, nem...

Csalódtam a barátaimban, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három baráti családról van szó. Olyan jól kijöttünk. Segítettünk egymásnak sokat, (így ismerkedtünk meg) mi is nekik, ők is nekünk. Erre több mint egy év után megtudom az egyiktől, hogy a többiek neheztelnek rám, amiért én kihasználtam őket. Igen, kértem segítséget de úgy éreztem barátságból megtették nekem....a másik esetben pedig fizettem, de ezt is utólag tudom meg, hogy szerintük nem eleget. Hihetetlen, de ha én megkérdezem, hogy mennyivel tartozom, akkor elvárom hogy megmondják, és ha azt mondja hogy "áh, semmi" akkor megköszönöm, örülök és kész. Akkor most felejtsem el őket, vagy mi a fenét csináljak? Kérni már biztos nem merek tőlük semmit soha többet. :( (Nem sok más barátom van. ) Köszi a segítő szándékú válaszokat.
2016. máj. 28. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megdumálnám velük. Bocsánatot kérnék ha olyat tettem amit nem kellett volna, de rákérdeznék hogy ezt a dolgot miért mástól kellett megtudnom.
2016. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez sose volt haveri kapcsolat se.

Ennek tudatában kérdezd meg magadtól.

Keress igazi baratokat.

2016. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!