Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak a kép hátuljára?...

Mit írjak a kép hátuljára? (ez nem egy mindennapi ilyen kérdés)

Figyelt kérdés
van egy lány akivel év elejéig legjobb barátok voltunk,de megunt(ez a 2. alkalom hogy eldobott)szval azóta bunkó velem,utál,stb,azt mondta mögöttem rám mutatva h ˇjéé ott egy rib**nc!jaa nem ez veronika" (nem ez a nevem az igazit nem mondom meg XD)és már én is utálom.ellenem fordította a fél osztályt és ugy néha együtt piszkálnak,meg olyat terjeszt rólam ami nem igaz de az igazság már senkit se érdekel hiába mondom.nah,szóval mondta ma h majd nekem is ad képet és azt csinálok vele amit akarok csak el ne átkozzam.mivel én nem vagyok egy bunkó egyed ezért ha képet kapok elfogadom és én is adok. elsőre olyasmit akartam a kép mellé mellékelni h "legközelebb jól gondold meg kit rib***ncozol le te r**bi" de lebeszélt rróla az egyik barátom.az a baj hogy én nem tudom ezek után se utálni mert emlékszem arra milyen volt amikor jóbavoltunk és hiába tudom hogy mostmár ő nem ugyanaz a ember.tanácsot szeretnék tőletek kérni a képes szöveggel kapcsolatban.ti mit írnátok rá ami ütős de nem bunkó és megfelelő.nekem túl nehéz kitalálni,nem jut eszembe semmi normális.pls adjatok tanácsot!! és nem kell írni,tudom hogy hülye vagyok hogy ezek után se utálom és hiányzik a régi éne de ez van.túl hűséges tipus vagyok XDD

2016. máj. 31. 15:27
1 2
 11/15 Roland G. ***** válasza:

-Úgy lehet a legjobban megismerni és elpusztítani az ellenséget, hogy barátságot színlelünk iránta.


-Az ellenséget a baráttól olykor csak egy hajszál választja el.


-Az életben nincs nagyobb természetes előny, mint amikor az ellenfél túlbecsüli hibáinkat - ez csaknem annyi, mint amikor egy barát alábecsüli a jó tulajdonságainkat.

2016. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Roland G. ***** válasza:
4-es közül a 4-ik a legjobb szerintem!
2016. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dátum, nevek akik rajta vannak. 100 év múlva ez számít..
2016. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
minbdenkinek ment a zöld :3
2016. máj. 31. 20:33
 15/15 anonim ***** válasza:

nem értem, de már öreg vagyok ...


miért is kell képet csereberélni azzal, aki szemét velünk?!


Vagy ezzel akarsz visszavágót játszani, szerintem rossz ötlet. Még a fényképedet se szolgáltasd ki neki, (nehogy kirakja a férfi wc-ben stb.)

2016. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!