Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem összevesztem a...

Horvát Viktória kérdése:

Szerintem összevesztem a barátnőmmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen tesi óra volt a mikor oda jött hozzám, és megkérdeztem tőle, hogy tudja-e miért haragszik rám az egyik barátnőm (nem róla szól a kérdés) ő azt mondta, hogy azt mondta rám, hogy egy pszihopata állat. Én elhittem neki, ő meg azt kérte, hogy senkinek ne mondjam e. Én megígértem neki, de délután már nem bírtam és megkérdeztem erről a barátnőmet, ő azt mondta, hogy ilyet nem mondott. A tanár észrevette, hogy bajom van és megkérdezte, hogy mivan? Én elmondtam neki.Ő azt mondta, hogy nyugodjak meg, de ugye többen is ott voltak, és belőlük kinézem, hogy elmondják neki, hogy elmondtam az egészet. Aztán ugye vége lett a sulinak, haza jöttem chat-eltem vele és furcsán beszélt (vagyis flegmán és lekezelően)bennem meg feljött az a kérdés, hogy biztos elmondta valaki! MIT CSINÁLJAK? Beszéljek vele? És ha nem is tudja, csak fáradt volt?? SEGÍTSETEK

2016. jún. 2. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
mondd el ugyanezt neki...de ne ugy h azt vegye le csak azért mondod el mert ugy beszélt veled hanem csak szimplán baráti gesztusbol lelkiismeret furdalásból. tisztázd vele az a legbiztosabb modszer ugy jöhetsz ki még ebből a legjobban
2016. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!