Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintettek milyen hobbi...

Szerintettek milyen hobbi ilene hozzám?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Sajnos uj környeztbe kerültem. Meg kiderült, hogy a legjobb barátnöm sem az akinek hittem.

Ezért jo lenne uj helyeken másokat is megismerni.

És most hirtelen egy kicsit tanácstalan lettem.

Több évig ussztam, meg táncoltam (jezz/ hipp-hopp-oztaztam)

Alapból úgy érzem, hogy nyitott vagyok, csak most egy kicsit ügyetlen lettem.



2016. jún. 15. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj zenét, bumm!
2016. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet. Csak az baj, hogy olyan bot fülem van, hogy ihaj :D
2016. jún. 15. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el edzeni.
2016. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valszeg ez lesz, ugy is elégé mozgékony vagyok
2016. jún. 15. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd már h uszodában nem találsz barátokat...
2016. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Helyesíró tanfolyam pont neked való lenne.
2016. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :D

Mar 5.-ben megalapitották hogy menthetettlen vagyok :D

2016. jún. 15. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj, költs, fotózz, csinálj kisfilmeket, de bármibe kezdesz bele, sok sikert hozzá! ;)
2016. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha embereket szeretnél ismerkedni, a sport (kosárlabdától a küzdő sportokig bármi) ami érdekel. Ha lassabb, nyugodtabb típus vagy a jóga, torna, tánc, ha kicsit pörgősebb társaságra vágysz -és itt általában több fiú is van- akkor kosárlabda, röpi, judo...

Ha nem vagy az a sportember akkor járj el moziba, hidd el ha rendszeresen mész oda, felfognak ismerni. Ha a környéketeken van, nézz szét egy művész moziban. Én nekem kellett úgy 2-3 film amíg hozzászoktam, de azóta teljesen más szemszögből látok egy filmet; nem tudom megmagyarázni, de egy másféle -jó értelemben másféle- élményt ad.

"Alapból úgy érzem nyitott vagyok, csak most egy kicsit ügyetlen lettem" -színház szakkör, avagy színitanoda. Hihetetlen önbizalmat ad, és a nyitott emberek nagyon jól kitudnak bontakozni ott.

Vagy színház, koncert, fesztiválok...nem kell feltétlenül rendszeres "edzésekre" járni feltétlenül ahhoz, hogy másokkal találkozz, bár ha konkrét közösségre vágysz, akkor járd a városodat és figyeld a parkokat, buszmegállókat, sportpályákat stb, hogy nem látod ugyanazt a 4-5 embert délutánonként. Bár ekkor neked kell kezdeményezni, és bátran odalépni -az első alkalmon túl kell esni, de ha ugyanazon az időközönként eljársz oda, és nem tűnsz el hetekre, hidd el jól befogsz illeszkedni.

2016. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :))
2016. jún. 16. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!