Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Van olyan akinek a...

Lányok! Van olyan akinek a legjobb barátja fiú? Mesélnétek a barátságotokról?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom egy fiú. A helyzet az, hogy tényleg csak barátság. Neki van barátnője (aki külföldön lakik), nekem nincs barátom. Ebből adódik, hogy a csaj utál, hiába magyarázunk neki. Na mindegy. Sokszor türelmesebb velem, mint a barátnőim, és én is türelemmel furdulok felé. Persze van, hogy a lelkembe gázol, de nem azért, mert ő ilyen, hanem mert fiú és máshpgy gondolkodik. El kell fogadni. Ha kíváncsi vagy többre, k3rdezz nyugodtan. 😊
2016. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is van egy fiú barátom de mindenki azt hiszi járunk ami nem is igaz mert én mást szeretek amit ő is tud és neki más tetszik. Csak néha együtt lógunk beszélgetünk mindent el szoktunk mondani a másiknak. Én szerintem nincs fiú - lány barátság de ez az ami köztünk van
2016. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is egy fiú a legjobb barátom. 6 éve ismerem de csak 3 éve kerültünk közelebb egymáshoz. Előszőr szerelmes voltam belé és el is mondtam neki ő pedig nagyon türelmes volt velem, nem utasított el de nek is "fogadott be". Időközben ez a szerelem elmúlt. Szóltam neki hogy már nem. Megértette meg minden és azóta így vagyunk. Én a suliba nyomi voltam nem beszéltem senkivel, így vele se csak Viberen. Mindketten ugyanazt a sorozatot néztük rgy egyszer a suliba is beszélgetésbe kezdtünk és azóta mindig van közös témánk, sokkal többet beszélek, együtt járunk haza. Ő segített nekem egy pasi ügyben (egy fiú szempontja is sokat segít), én pedig egy csaj ügyben. Végül egyikünknek sem jött össze de sebaj. Igazából nagyon különbözünk egymástól: ő rockot hallgat, olyan metálos ruhákba jár, a haja is olyan stb..de ennek ellenére mindennap beszélünk neten, ha suliba megyünk akkor is mindig ő jön oda hozzám vagy én. Így év vége felé egy másik fiú barátom bejelentette hogy szeretnének bevenni a "csapatukba", amiben összesen 3 fiú és egy lány van: én. Mindegyikkel nagyon jóba vagyok és nagyon sokat hülyéskedünk, mindenbe megtalálják a hülyeséget. De azért van amikor komolyan is lehet beszélni velük, tanácsot adnak stb. Persze volt olyan amikor nagyon megbántott az egyik mert nem egyezett a véleményünk és sírtam is, suliba se beszéltem hozzá, neten is folyton bocsánatot kért meg minden. Aztán egyszer megnevettetet és újra a régi volt minden. Így ez a kis "csapat" amikor még suli volt együtt ment haza mindig, sokat dumálunk meg ilyesmi és most hogy itt a nyár már tervezzük a találkozókat. :) persze a lányok folyton piszkálnak vele hogy szerelmes vagyok belé stb..de ez nem igaz. Annyiszor bántottak már emiatt a lányok hogy tényleg csak a fiúkkal vagyok. Ők ezt nem értik, de nem is baj.

Csak a probléma az hogy egyik lány osztálytársam is kezd rájönni hogy ők nagyon jófejek és mostanában ő is ott van. Persze nem baj meg semmi csak olyan fura. Olyan mintha féltékeny lennék pedig nem. :/ Na mindegy, ez az én sztorim, bocsi a helyesírási hibákért

2016. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és azt kihagytam hogy tényleg mindent(!!!) meg lehet beszélni velük, nagyon sokat segítenek és van egy nagyon erős kötelék köztünk. És ez már igaz fiú-lány barátság. :)
2016. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekek nem a legjobb barátom egy fiú de barátok vagyunk. Néha persze szoktunk veszekedni de általába megétjük egymást. Nagyon jól lehet vele beszélgetni. Persze más lány barátai is vannak nem csak én. És még valami. A fiúkkal bármit meg lehet beszélni csak arra kell figyelni hogy ők nem nem tudnak titkot tartani hanem kicsit hangosabban beszélnek ezért ezt más is hallhatja.
2016. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk pont hogy tudnak titkot tartani. Én lány vagyok de szinte az összes létező lány kibeszél mindenkit, árulkodik, stb...a fiúk ezeknek az ellentétje. Én még sose tapasztaltam hogy egy fiú elárulta volna a titkaim másnak. Igaz van amikor szeretnek kicsit szórakozni hogy majdnem kimondják de sose tennék. Legalábbis velem nem.
2016. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezhet, de megvannak a hátsó gondolatok mindig.
2016. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!