Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fel tudnátok sorolni minnél...

Fel tudnátok sorolni minnél több okot, amiért szeretitek a legjobb barátotokat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból:)

2016. jún. 11. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs legjobb barátom, de amikor volt akkor őt azért szerettem mert törődött velem, egy kedves és jólelkű lánynak ismertem akinek nagyon szerettem a társaságában lenni mert képes volt kihozni belőlem azt amit más nem tudott.
2016. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem,mert kiderűlt hogy ő csak egy kamuzós gyűlölködő kis senki!
2016. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy az elmúlt 1 évben 2x találkoztunk személyesen de meg mindig úgy gondolom, ő a legjobb barátom es nagy összegben mernek ra fogadni, hogy ez kölcsönös. Ha találkozunk akadály nélkül beszélgetünk mintha csak tegnap láttuk volna egymást utoljára (pedig interneten is csak alkalmanként váltunk pár sort) feszengés nélkül.
2016. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokszor felmerül bennem, hogy nem az akinek mutatja magát, de ez mindenki esetében így van. Sajnos.

De ezen kívül azért, mert akárhány hibát követek el, megbocsájt nekem, hihetetlenül megértő, és türelmes, és észreveszi a ha bajom van. Állandóan mellettem áll, és bármiről beszélhetek vele.

Egyszerűen csak egy irtózatosan jó barát :D

2016. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben kissé megváltozott, és most pont az ellenkezője annak, amiket írni fogok (nem rossz ember, még mindig jóban vagyunk, csak most már nem igazak rá ezek). Régebben figyelmes volt, megértő, és érdekelte, hogy mi van velem, még ha semmi sem volt, akkor is.
2016. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!