Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a legjobb barátja...

Szerintetek a legjobb barátja vagyok?

Figyelt kérdés
Ő sosem keres, nem ír rám, mindig én keresem stb. Ha azt mondom h keveset találkozunk mindig azt mondja, hogy van élete és szeretne levegőhöz jutni ( igaz mostanában naponta találkozunk) de amikor hetekig nem tálálkoztunk akkor is ezeket mondta. Kicsit rosszul esik. Nektek mi a véleményetek erről?

2016. jún. 15. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy a legjobb baratja, de nem azert, amit mond, h neha szeretne levegot is venni, hanem mert o nem keres, nem hiv. Az normalis, h nem akar az ember a legjobb baratjaval se lenni minden percben, de az nem, h sosem erdeklodik utanad. :/
2016. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az túlzás h sosem... néha megkérdezi h tali
2016. jún. 15. 23:01
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ne keresd hanem had keressen o. Neha te is irj neki vagy beszeljetek de szerintem hagyd egy kicsit mert tapasztalatbol mondom idegesito ha valaki radtapad meg ha birod is az illetot es az idegeito erzesbol utalat lesz ... Nalam legalabb is ez volt

De azert sok sikert!:(

2016. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van... de akkor meg ne mondja folyton h en vagyok a legjobb baratja. Direkt mondom neki h ha ez nincs igy akkor ne szivasson meg... es mondja meg nekem nyugodtan
2016. jún. 15. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!