Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőmnek, ugyanaz a fiú tetszik mint nekem? 13/L

Figyelt kérdés

O mar regen elmondta nekem, meg ugy szeptemberben, hogy nagyon tetszik neki egy fiu, és azota is nagyon jo baratok. Nem akartam megbantani, igy nem mondtam el neki hogy nekem is vannak erzeseim, viszont ez par napja kibukott belolem. Egy hosszu tortenet utan megtudta, hogy a fiu csak baratkozni szeretne vele, és most nagyon kibukott... En pedig pont elotte mondtam el neki, hogy nekem is bejon... Az egesz osztaly probalja oket osszehozni (bar mar vege az evnek) és mindenki latja hogy nagyon ossze vannak hangolodva.


Ami a nagyobb problema, hogy konkretan egymast probaljuk osszehozni a fiuval... Szerintem nekem nincs eselyem, szerinte meg neki, és szerinte en tetszem neki (ami elegge szurrealis) szerintem meg o.... Szoval ertitek.


Uj osztaly, hatosztalyos gimnazium. Nagyon szeretem ot, és nagyon halas vagyok neki hogy megprobal tenni ertem valamit, viszont latom hogy ossze van torve. Nem szeretnek neki fajdalmat okozni, de egy baratsagban ez egyszeruen szerintem nem is lehet titok...


Kerlek Benneteket hogy segitsetek, hogy megtalaljuk az arany kozeputat, mert nem szeretnem ot igy latni :(


Elore is koszonom a segitseget! 13/L


2016. jún. 16. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán el kellene fogadnia azt, ahogy a fiú dönt, nem próbálni manipulálni. És azt mindkettőtöknek el kellene fogadnia.
2016. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig az őszinteség a legkifizetődőbb, akár tettben, akár szóban. A döntést pedig bízzátok a fiúra.
2016. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéljetek fiúval. :)
2016. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök se jöjjön össze a fiúval, mert rámehet a barátságotok.
2016. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hubbabuba válasza:
Ez egy tipikus kamasz probléma. Szerintem ilyen esetben az lenne a legjobb, ha mindketten hanyagolnátok a fiút és ha tényleg igaz barátok vagytok, akkor jót nevetnétek az egészen és inkább csinálnátok pár közös csajos programot. Annyi fiú van még a világon és még csak 13 évesek vagytok. Persze könnyű ezt mondanom majdnem 30 évesen (:
2016. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!