Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit készítsek a legjobb...

Kisribizli kérdése:

Mit készítsek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 19 éves, én 13 vagyok. Mind a kettőnknek van lova, imádjuk a lovakat.

Mindig elvisz lovagolni minden felé, eljön hozzánk, az én pacimmal is játszunk. (Az én pacimmal együtt meg nem mehetünk lovagolni, mert még nem forgalom biztos, és még az ő pacija idegen az én pacim számára.)

Én arra gondoltam, hogy festek, vagy rajzolok neki valami lovasat, varrok neki egy kis lovas díszt, (kulcstartóra vagy iskolatáskára akasztható kis lovacskára gondoltam)meg elkértem a pacija sörényét, (mivel ma lovat fürdettünk, és le is vágtuk a sörényét)

ezért abból is szeretnék karkötőt csinálni neki, aztán ezt becsomagolni neki szép kis dobozba.

Ezek az ötletek szerintem elég jók, de ha van más ötletetek, nyugodtan megírhatjátok.

Ja, és amit elküldtök ötleteket, meg az én ötleteimet is amiket leírtam, majd ha lehet küldenétek linket?

Nagyon megköszönném a válaszokat!

(Majd valamikor megbeszélek tanulni.......)



2016. jún. 22. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik ötlet nagyon jo:)

Nekem nagyon tetszenek:)

Még mielött az egész kérdést elolvastam volna, az jutott az eszembe, hogy csinálhatná neki kukoszgolyót, az egyszerü meg finom is:D

De tudod mit, amik neked jutottak az eszedbe szerintem sokkal jobbak:)


Szerintem a karkötö a legjobb, és a csomagolástnak a papirját te készithetnéd.

2016. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

karkötös linkek:


[link]


[link]


[link]

2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát a linkek mégis sem olyan jók, ird meg a googleba, hogy

karkötő készítése otthon - egyböl egy rakás link lesz, és igy egyszerübben kitudodd válogatni ami neked tetszik:)

2016. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Rendben, ezek lesznek. :D

2016. jún. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!