Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szegyen amit csinaltam?

Szegyen amit csinaltam?

Figyelt kérdés

Elhataroztam hogy "kiprobalom"milyen ha az ember nagyon reszeg..a buliba jol leittam magam nagyon rosszul voltam..mostmar tudom hogy nem fogok inni soha es ez egy jo tanulopenz volt..a szuleim kiakadtak..szegyen amit tettem?

15l


2016. jún. 25. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem szégyen, ennyi idősen az ember kipróbál dolgokat. De ettől függetlenül nem túl okos dolog addig inni amíg rosszul nem leszel. Tanulj belőle, és ha iszol is akkor is csak mértékkel.
2016. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Minden tini ezt csinálja mert azt hiszi, baromira menő. Én is ezt csináltam 15 évesen, kétszer voltam totál részeg, a második nagyon durva volt, utána egy évig rá sem bírtam nézni az alkoholra. Nagyon szánalmasnak tartom magam ezért. De az még szánalmasabb, aki nem növi ki ezt a viselkedést, felnőttként is folytatja ezt az életvitelt. Ráadásul ez a tibi atya oldal csak mégjobban elülteti a gondolatot a fiatalok fejében, hogy ez a normális.


Ne emészd magad ezen, egyszer kipróbáltad, mostmár tudod, hogy többet sosem. Az a gáz, hogy az osztálytársaim még 18 évesen is csatakrészegre itták magukat osztálykiránduláson.

2016. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 17 éves voltam mikor ezt csináltam. Haverokkal mentem el kocsmázni és ugye előtte nem igazán ittam soha. összeittam minden szemetet és olyan rosszul lettem egy idő után hogy még a hányás se ment. Most 23 éves vagyok és azóta se voltam bebszva és csak alkalmanként iszok egy pohárral. Max 2 ha haverokkal megyek bárba. nekem is remek tanulópénz volt.
2016. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 senior10 ***** válasza:
68%
Ilyen korban természetes, hogy kipróbál dolgokat az ember. Most már tudod, hogy kb mennyire bírod a piát. Ez még nem szégyen, majd az lesz szégyen ha minden hétvégén seggrészegre iszod magad. A kérdésben írod, hogy lány vagy. Lányként főleg kontrollálnod kell magad, mert egy magáról alig tudó totál részeg lány bizony könnyű préda egy szintén ittas tini srácnak. Az lenne az igazán nagy szégyen ha egyszer csak elkezd majd gömbölyödni a pocakod és gözöd sincs, hogy kitől vagy terhes.
2016. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem buliban kell ilyeneket kipróbálni.

Megbízható ember jelenléte mellett, vele előre megbeszélve, otthon.

2016. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiúként meg azért kéne kontrollálni magát, mert egy gyerek összehozásához két ellenkező nemű ember kell, és nem csak az egyikük felelőssége.
2016. jún. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!