Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gyerekkori barátságok...

A gyerekkori barátságok tartósabbak?

Figyelt kérdés
A gyerekkori barátságok tartósabbak, mint amik később, egyetem alatt, vagy munkahelyen köttetnek? Én ezt tapasztaltam, a gyerekkori barátok még mindig mellettem vannak, a később szerzett barátok többsége viszont elmaradt, amint más-más helyre kerültünk. Mennyire általános ez? Ti mit tapasztaltatok?
2016. jún. 25. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Barátság- és emberfüggő, nem időponton múlik.
2016. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyük akkor az én példámat, tanulságos.

Nekem egyben osztálytársam, és "legjobb barátnőm" is volt, több mint 12 éve ismerjük egymást.

Mára annyira megutáltuk egymást, hogy nem is nagyon bírjuk egymás társagágát.

Én pl már azt is utálom mikor hallom azt az idegesítő, irritáló, irigykedő vihogását.

Mellesleg, ha én nem lettem volna, soha se került volna, oda, ahova most. Nekem köszönhet mindent.

És mindezt az emberiség barátja az irigység tette tönkre. :)

Remélem tanulságos volt.

2016. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, akit általános iskolás korom óta ismertem. Szintén az irigység tette tönkre a barátságot. Mindenben 'leakart másolni'. Régen voltak tervei, személyisége, de utána ugyanazt akarta mindenben amit én.


Gyerekkori barátságaim közül egy se maradt meg.

Később, középiskolás koromban kötött barátságaimból megmaradt egy pár (nem iskolatársakkal barátkoztam, hanem idősebbekkel).

2016. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!