Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátommal összeveszte...

Legjobb barátommal összevesztem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt beszéltem vele utoljára délelött akkor is veszekedtünk.Saját bevallása szerint nem birja sokáig nélkülem.Nos,nemúgy veszem észre azóta. Azon vesztünk össze,hogy a papája kórházba került és sirt szerettem volna elmenni hozzá hogy támogassam,de nem szerette volna,kicsit felkaptam a vizet hogy miért nem szeretné. Önzönek nevezett,ezután kiosztottam elmondtam neki ha nemtudná hogy mi mindent tettem érte érdek nélkül.Ezután is ez a véleménye.Másnap megtudtam hogy egy másik barátja átment hozzá.Közös ismeröstől tudom hogy egy ideig nem szeretne beszélni.Mert "örökké veszekszünk" és neki erre nincs szüksége most. Szeretnék hozzá átmenni és átbeszélni ezt,mert nem úgy látom hogy annyira szenved nélkülem.Csak nemtudom hogy ez jó ötlet e... El fogom veszíteni :(

2016. jún. 28. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihentessétek a kapcsolatot.
2016. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van elég baja nélküled is, és valóban önző vagy, mert saját magadat félted, hogy elveszted. Kapd össze magad és hagyd békén egy kicsit.
2016. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátok nem tudnak össze veszni.

Keress igazi barátot ha egyáltalán te alkalmas vagy egy igazi baráti kapcsolat kialakítására.

2016. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nezd akkor meg friss volt ez a dolog h papaja korhazba kerult...akkor epp nem szeretett colna senkivel talizni..de masnao mar igen..csak varnod kellett vna...irj neki mindd h hibaztal de neked o nagyon fontos,szereted es kiborultal mert azt hitted h nincs szuksege rad es nem akarod elvesziteni
2016. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!