Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tartsam az erőt a...

Hogyan tartsam az erőt a barátonőmben?

Figyelt kérdés
Nem nem vagyunk együtt csak barátság és még nem is volt ilyen helyzettel dolgom és nagyon szoros viszonyban vagyunjk.Az a lényeg hogy egy családtagja autóbalesetet szenvedett és gépekkel tartják életben. Nagy nyomás alatt van és szeretném benne tartani az erőt hogy ne adja fel. Ezt pontosan nem is tudom elmagyarázni de amiben tudok segíteni akarok neki!
2016. júl. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb amit tehetsz,hogy mellete állsz. Bármikor amikor szüksége van rád,segítesz neki.
2016. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

De nem igazán tudok vele mostmár beszélni sem sajnos mivel nem beszél senkivel szinte.Még velem sem. Megértem, de azért mégiscsak ha beszélek vele nem igazán tudom hogy mit is kéne mondanom neki mert erről beszél és fogalmam sincs mit tegyek és ez a tehetetlen helyzet kikészít

2016. júl. 3. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beszélnetek. Egyszerűen csak látogasd meg, ülj mellé, és karold át.
2016. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!!
2016. júl. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!