Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság létezik még egyáltalá...

Manapság létezik még egyáltalán olyan, hogy barátság?

Figyelt kérdés
Sajnos a saját tapasztalat alapján azt mondanám, hogy nem. Bár az elején még működőképes a kezdeti varázs miatt, de utána? Ha nem keresed akkor gyakorlatilag lemondhatsz róla, mert neki esze ágában sincs akár egyszer is érdeklődni a hogyléted felől. Aztán egyoldalról egy kapcsolatot ugye nem lehet működtetni, mert annak egyáltalán értelme sincs. Mikor pedig megszakad a kapcsolat ottmarad benned az a hatalmas űr, amit hagyott, mert te voltál olyan bolond ismét megkedvelni valakit, aki le sem sz*r téged. Vélemények? Tapasztalatok?

2016. júl. 3. 23:58
 1/9 Inessential ***** válasza:

Igen.



"Sajnos a saját tapasztalat alapján azt mondanám, hogy nem."


Ne általánosíts.

2016. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik
2016. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

létezik, de ki kell érdemelni!


23F

2016. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lètezik.. Kivètelek mindig voltak ès lesznek is.. Csak iszonyú ritka találni olyasvalakit..meg akinèl a barátság tènyleg barátság,nem olyan mint a mostani kapcsolatok többsège..ès ha úgyvan egy èletre szól.. ~

23/l/l

2016. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Létezik, de ugyanúgy kell egy barátságon dolgozni, mint egy házasságon. És ehhez is két fél kell.

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert van egy barátnőm, akivel már 13 éve jóban vagyunk. Voltak nagyon mélypontjaink, de mindig sikerült visszatalálnunk egymáshoz. Régen egész nyarakat töltöttünk együtt, most már elég az is, ha csak kéthetente összefutunk. Nem attól lesz az igazi a barátod, hogy sülve-főve együtt lógtok.

2016. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen létezik, csak szerencse kell hozzá hogy találkozz egy olyan emberrel akivek jól kijössz és melletted áll és azonosulni tudtok. De persze mint írták ki is kell érdemelni. De hiába érdemled meg ha olya közegben élsz ahol az emberek nem értékelik a valódi értékeid
2016. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyne létezne. Első körben ajanlom h az érdek emberektől tartsd magad távol (ne adj csak ugy penzt, piát, cigit, meg egyebeket akárkinek csak aki neked is ad). A kétszínű emberektől próbálj óvakodni. Vagyis azert akarjanak veled lenni mert csak ugy. Ha kellemes a szemelyseged akkor egy idő utan jönnek a jo kapcsolatok. Ha nem akkor rossz helyen keresel nem kell megijedni. Biztos lesz aki nem fog kedvelni de meg ha keves barátod lesz de bennük megbizhatsz mert csak a szemelysegetek fog lenni.

Engem sokan nem bírnak de szemlelokent el tudom mondani h nekem vannak olyan barátaim akik azert vannak velem joba mert szeretnek velem lenni. Viszont sok más barátságban ott van a kibeszeles, a bizalmatlanság, kihasználás, lelki szennyeslada opció.

Most nem tudom de ugy mondjak hogy az a barat aki a bajban segit. Megvigasztalasban hiszek inkább csak. Ha most megszegenyedek nem biztos h egy barátnak can annyija h kisegitsen de aki meg ad penzt ismeros attol meg utalhat mint a szart.


Na jol elreszleteztem... Az a lenyeg ne görcsölj rá mert az nem jo. Legy vidám, pozitiv ( amiben lehet latni pozitívumot).

2016. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg annyi h aki tényleg barát, jo haver az benne van a kozos programtervben. Ha meg arra se lehet rávenni h random beszelgessetek utcan, buszon, vagy ha lehetoseg van rá, ha elhivod de kifogást mond, massal talizok. Akkor ne eroltesd. Kedves ismerős maximum ha jo passzba vagytok. Akivel tenyleg megeri foglalkozni azt nem nagy ördöngösség ravenni egy jo beszélgetésre vagy egy esti sétára.
2016. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán...bár ha visszagondolunk, hogy hány barátnak hitt társunk vert át...
2016. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!