Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek nincsenek barátaik,...

Akinek nincsenek barátaik, haverjaik! Milyen okból van ez? Kérlek írjatok kort és nemet is!

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Olvastam egyszer valakinek az eszmefuttatását, hogy a barátságban nincs szakítás. Ha egy romantikus kapcsolatnak vége, akkor azt megbeszélik, eldöntik. De egy barátságban nem mondjuk, hogy "figyu, ne barátkozzunk többé".


Így az emberek csak eltávolodnak egymástól, ami az egyik vagy mindkét felet bizonytalanságban tartja.


Nekem volt egy legjobb barátnőm 6 éves koromtól 16-ig, és csak úgy eltávolodtunk. És szánalmas, tudom, de most is hiányzik az, hogy tudjam, hogy végül is miért történt minden.


Azután is voltak barátaim, de már nem mertem senkinek megnyílni, mert mi van, ha ők is elhagynak? Úgyhogy elhagytam én őket, mielőtt ők elhagytak engem.

29/N

2016. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!