Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbízol azokban, akiknek...

Megbízol azokban, akiknek nincsenek barátaik, haverjaik?

Figyelt kérdés

Ha megbíztál ilyenben, megérte?

Sokkal találkozni az interneten, de még egy se állította, hogy lopásért, hazugságért, tettlegességért lett kiutálva a szociális köreiből. Természetes, hogy több szimpátiáért áldozatnak állítják be magukat. Érthető emberi igény, ha újra akarják kezdeni tiszta lappal.

Tudom, hogy ez az általánosítás besározza a zárkózott egyéneket, vagy akik maguk küldték el a lehúzós cimboráit.


2015. júl. 18. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ők is ugyanolyan emberek, mint mi, csupán a többséggel ellentétben nem állnak be a birkák közé bégetni. Általában azért közösítik ki őket, mert különböznek a kortársaiktól, és ezt fel merik vállalni, ugyanakkor ők a legintelligensebbek. Nagyra értékelem ezeket a személyeket. Szinte csak ilyen emberekben bízok.
2015. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az ember szociális kapcsolatai és a tisztessége nincs viszonyban egymással.
2015. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kiérdemli a bizalmamat, akkor igen. Ha eljátssza akkor nem. Mindenkinek 1 dobása van, vagy él vele, vagy nem.
2015. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek igazán barátaim és mégis elég megbízhatónak tartom magam mivel ahelyett hogy például elárulnám a titkukat az embereknek inkább megbecsülöm hogy megbíznak bennem, szóval szerintem sincs összefüggés :)
2015. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon vannak barátaim,haverjaim.Van 1-2 lány akikkel eltársalgok stb,de ennyi.Netes haverjaim van egy pár. Legjobb barátnőm meg megbízik bennem olyan dolgokat tudok róla amit senki.Többször mondta,hogy reméli nem kell bennem csalódni,meg rossz vége is lenne,mert tudom az egész életét,tudok mindent. Nekem eszem ágában sincs őt átbacni. Nekem így hozta az élet,hogy nincsenek barátaim,csak ő :)

Világ életemben 1 max 2 barátnőm volt.Meg talán 1-2 haver mellé és ennyi. Én az emberi tárasságot nem igénylem annyira 1-2 emberrel megelégszem :)


Esély meg mindenkinek jár!

2015. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek barátaim. Egyszerűen suli után elmaradoztak, egyedül lettem. Új baráti társasághoz meg nincs kedvem, fárasztó.


De ha valakit megutáltak, jogosan kiközösítettek, olyanban én sem bízom meg.

2015. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!