Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Van egy velem egykorú lány, Ő is 17 éves. Még nem igazán voltam lánnyal sehol, de elhívott sétálni szombaton. Persze elengednének, de azt hiszik hogy Ő a leendő barátnőm meg ilyenek.. picit ciki lenne..

2016. júl. 10. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kérdezd meg, hogy elmehetsz-e egy haverral sétálni. Nincs mit ezen szégyellni. Ha pedig azt is hiszik, akkor majd rájönnek, hogy tévedtek és ti tényleg csak haverok vagytok, vagy aztán ki tudja lehet igazuk lesz :) Ezen nincs mit aggódni szerintem.
2016. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző válaszát megerősítem. Nincs ezen mit rágódni.
2016. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha kérdezik hogy konkrétan kivel?..
2016. júl. 10. 17:42
 4/6 anonim válasza:

Szerintem először kérdezd meg hogy elmehetsz-e szombaton sétálni

Ha megkérdik kivel mond, hogy csak egy haverral

Ha megkérdeznék melyikkel mond el

De egyébként biztos hogy te csak egy barátságot akarsz tartani a lánnyal,és nem tetszik neked?

2016. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet az én családom támogatja ennyire a kicsapongó életet, de azért 17 évesen már nem nagyon kéne emiatt szégyenkezned, a szüleidnek pedig nem nagyon kéne emiatt kötözködniük.

16/F

2016. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a fa sz? 17 évesen nem elég ha a szüleid tudják hol vagy? Vagy nem is értem, miért kell ezt elmondani? Ha annyira jóban vagy velük, akkor miért nem lehet azt is elmondani, hogy egy lánnyal mész sétálni először? Mit fognak csinálni, szólni?


Komolyan mondom, szard le..

2016. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!