Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy átveszi a...

Lehetséges, hogy átveszi a helyem?

Figyelt kérdés

Legyen X a legjobb barátotok,és legyen Y a 2.legjobb.

X-el összevesztek és időt kérsz.Helyette Y-al beszéltek többet.

A kérdés az hogy lehetséges e hogy egy idő után Y átveszi X szerepét és ő lesz a legjobb barátotok



2016. júl. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
12 éves korban ez normális.
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Ha valaki egyszer barát, akkor nincs, hogy az egyik átveszi a másikat, mert mindenki egyszerre ugyanolyan jó barát, legalábbis nállam.

Ja, és a barátaimmal nem szokta veszekedni, nem hogy akkor a mésik barát veszi át annak a helyét...

2016. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk :/

És engem tart a legjobb barátjának mert mindig kiállok mellete és segítek neki szinte egész nap szoktunk beszélni.Tudtam a face jelszavát is mert megadta és amikor mondta h lépjek be nézzem meg mit beszélt az egyik barátunkkal,akkor láttam hogy hozzám képest töredék annyit beszél mindenkivel és minőségében is rosszabb.De most nem tom mi lesz hogy összevesztünk

2016. júl. 10. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor béküljetek ki bakker. 18 évesen ez a szint már nagyon gáz...
2016. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!