Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? Kérdés lent

Tudnátok segíteni? Kérdés lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mivel szeptemberben megyek 9.-be,így ismerni se fogok senkit ott,és hogy mennyi az esélye hogy érdekelni fogok ott valakit?Vagy esetleg tudtok tanácsot adni egy önbizalomhiányos,csendesebb lánynak hogy hogy szerezhet ott könnyen barátokat?

14L

Igaz hogy kettő osztálytársam lesz,egyik másik osztályba mint én,a másik lány meg nagy valószínűséggel velem,de nyolcadikba vele nem beszéltem sokat,és szinte észre se vett,ezért nem nagyon hiszem hogy érdekelni fogom.


2016. júl. 12. 20:27
 1/4 anonim válasza:

Szerintem kicsit légy laza,most sem itt kellene légy,keresd meg a többi osztálytársaid Fb-n.Vedd fel felük a kapcsolatot,beszélgess velük de ne legyél túl nyomulós.:)

Hidd el kicsi önbizalmat mutatsz meg kedvességet akkor nyert ügyed van!!:) 18/L

2016. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj hogy meg se mutatták kivel leszek egy osztályba,igy bejelölni se tudom őket sajnos

És köszönöm a tanácsokat:)

2016. júl. 12. 21:54
 3/4 anonim válasza:
Akkor is tedd ugyanezt ;) csak akkor már igazából fogod őket ismerni..
2016. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány ellen realizációt javaslom. Ismerd meg magad jobban.

Írj rám ha kell segítség.

2016. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!