Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne hangozzon zsarolásnak, hogy ha nem válik el, el fogom hagyni őt, minden kapcsolatot megszakítok vele?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 02:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Senki?
2016. ápr. 7. 05:59
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Mi az ribike. Azt hitted mert a szeretője leszel valakinek el fogja hagyni érted a családját? Jaj te kis buta.
2016. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem simán hagyd el elég szart keverhettél már így is.
2016. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak tudtára szeretném hozni, hogy nem akarok, és nem fogok feleslegesen várni rá. Amúgy meg bocs, hogy élek.
2016. ápr. 7. 08:57
 5/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudod úgy elmondani neki. Ha zsarolásnak akarja hallani, akkor annak fogja.

Egyébként pedig nem az. Teljesen jogos elvárás, amire a legelejétől jogod lett volna.

Ha nagyon finomkodni akarsz, akkor ne azt mondd neki, hogy márpedig szakítson, különben.... Hanem egyszerűen jelentsd be, hogy szeretnéd elhagyni őt, mert így (itt kifejtheted, hogy a feleséges stb stb miatt) nem látod értelmét a dolognak, nem akarsz rá tovább várni, mert úgy érzed, sosem leszel neki első. Ha egy kicsit is értelmes a pasi, akkor magától is tudni fogja, hogy a megoldás az, hogyha te kellesz, akkor függetleníti magát. Viszont így nem vágod az arcába, hogy légyszi váljál már...

2016. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Én azzal kezdeném a beszélgetést, hogy milyen jövőtök van. Hogy ez most jó, de te szeretnél elmenni vele vacsorázni, bemutatni a barátaidnak, szüleidnek, közösen nyaralni és szeretnél vele közös gyereket (ezek most tippek, válaszd ki, melyik illik rád).

De nyilván ezeket csak úgy lehet, ha ő is független.

Szerintem így nem zsarolásízű a dolog.

2016. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem lehet így bemutatni? Most megleptél.
2016. ápr. 7. 13:31
 8/30 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem, mi olyan hülyék vagyunk, hogy fordítva csináljuk, mi vacsizunk, kézen fogva sétálunk, de nem dugunk. Ahá. Megmondom, hogy szeretnék végre szeretkezni vele. Probléma megoldva. Köszi.
2016. ápr. 7. 13:34
 9/30 omba ***** válasza:
49%

Szerintem nincs annak semmi jelentősége, hogy ki adja be a válópert...

nálunk a volt feleségem tette, én nem bántam, de nem hiszem, hogy bármivel rá tudott volna venni, hogy én adjam be, - már csak a mecera miatt.

2016. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nekem aztán mindegy melyikük lesz az, max. nyárig várok aztán bezár a bazár.
2016. ápr. 7. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!