Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hogy jól fogom-e...

Nem tudom hogy jól fogom-e érezni magam. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Menni fogunk 2 fiúbarátommal egy koncertre amire ők mindenképp el akartak menni én viszont nem ismerem azt az együttest. Belehallgattam pár számukba és nem az én stílusom.. Mindenképp szeretnék ha mennék velük és nem akarom azzal elrontani a kapcsolatunkat, hogy azt mondom, hogy nem akarok.
2016. júl. 15. 06:14
 1/5 anonim válasza:

Ha a barátaid akkor megértik, hogy nem akarsz menni.

Szerintem mond meg nekik, azt amit ide leírtál, hogy nem a te stílusod.

Hány évesek a barátaid?

2016. júl. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban a barátaid akkor megértik, hogy nem vagy 100%-ban olyanok mint ők, hanem saját személyiséged van, saját ízléssel.

Megmondod, hogy "bocsi srácok, de ez a zene nem az én világom, majd megyünk legközelebb együtt arra a bandára amit mindannyian szeretünk".

2016. júl. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy menj el, egy pár órás koncertet kibírsz, és ezzel tök nagy örömöt okozol nekik, nem beszélve arról, hogy a koncerttől függetlenül is jól érezted magadat. :) Még aztán, ha elmész velük, ők is biztosan téged is elkísérnek majd olyan helyekre, ahova amúgy biztos nem tennék be a lábukat.
2016. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

érezheted*

Meg**

(bocsi telóról írtam)

2016. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen bandáról van szó és milyenek ezek a barátaid, de szerintem a koncerteken azért elég könnyen tönkremehetnek az ilyen "barátságok". Isznak egy kicsit és már is kiderül valamelyikről vagy mindkettőről, hogy még sem csak barátként gondolnak rád, stb...
2016. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!