Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van olyan barátotok,...

Nektek van olyan barátotok, akivel annyira jól érzitek magatokat, hogy hamarabb telik az idő is és minden jobb, ha ő is ott van?

Figyelt kérdés

Szerintem ritka az ilyen, talán 3-4 ilyen ember volt életemben eddig összesen. Ebből egy ellenkező nemből.

Nemrég munkahelyet váltottam, ott volt ilyen barátom újra az utóbbi pár évben. Azóta ritkábban találkozunk, hogy eljöttem, és furcsa volt utána másik helyen, olyan hiányérzetem volt, hogy nincs ott és nem vagyunk napi kapcsolatban.


Nálatok van/volt hasonló?



2016. júl. 17. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 évig voltunk barátnők, de felrúgta, mert a betegségem miatt kevesebbnek tartott magánál.
2016. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, érdekes nálam is, hogy ezekből 2-3 már megszakadt az idő során, pedig akkor nagyon jó, már-már testvéri viszonyban voltunk. Mára már nem zavar ez, az utóbbi pár évben egy ennyire jó kapcsolatom lett egy emberrel, akit ennyire megszerettem, akit említettem.


Talán ez is egy időszak vége most megint, csak ilyenkor olyan kis űr marad, mert minden olyan jó volt vele pedig..

2016. júl. 17. 19:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan színt hozott az életemben, és ahogy ezt kezd eltűnni, olyan üresek a napjaim.

Ez normális?

Azért kérdezem, hogy másnál volt már-e így,érzett-e így barátja iránt?

2016. júl. 17. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
57 éves vagyok, és 4 nagyszerű barátom van. Ebből kettő gyermekkori. Ezek a férfibarátságok általában a sírig tartanak. A télen találkoztam az egyikkel, amikor otthon voltam Mo.-on. Három órát adott nekünk a sors, de az úgy elillant, mintha egy perc lett volna csak. De ezért is hálásnak kell lenni, ha csak ennyi adatott.
2016. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Roland G. ***** válasza:
Volt 1-2,és igaz,hogy az ilyen barátok az életben csak nagyon ritkák,ahogy fentebb is írták.
2016. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom többet kéne találkoznod azzal akivel ritkán találkoztok. Nem mindenki képes tartós barátságok kialakítására. Nem biztos hogy jelenlegi munkahelyeden találsz ilyen személyt.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!