Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem merek beilleszkedni?

Miért nem merek beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Focizni mennék ősszel egy csapathoz,de nem merek. Az egyik haverom most mondta,hogy nincs kedve elmenni,én meg így nem merek,mert senkit sem ismerek onnan:S

2016. júl. 18. 22:19
 1/2 anonim válasza:
Menj el nyugodtan, nincs veszteni valód. Sok mindentől függ a beilleszkedés. Ha bénán fogsz focizni, akkor van rá esély, hogy kritizálni fognak érte (engem néhányan elég durván...) Arra figyelj, hogy próbálj meg barátkozni minél hamarabb az emberekkel. Sajnos benne van a kapliban, hogy nem sikerül beilleszkedned (én nehezen tudtam, de ebben az is benne volt, hogy idősebbekkel fociztam, aztán abba hagytam...) Én azt tapasztaltam, hogy ha nagyon jól focizol, akkor akár milyen a személyiséged simán be tudsz illeszkedni. Remélem nem baj hogy ezt leírtam ide. Sok szerencsét a beilleszkedéshez!
2016. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Semmi ok a félelemre.

Ha pl. Másik iskolába mész tovább tanulni (középiskolába) akkor is lehet ,hogy nem fogsz senkit ismerni ez jó ok az ismerkedésre pl. Én is egy olyan iskolába jelentkezek ahol tudom ,hogy nem fognak ismerni és ez valamennyire jó de valamennyire rossz. En is felos vagyok ne aggódj de attól függetlenül bárkivel nagyon szívesen beszelgetek. Remélem tudtam segíteni 😊

2018. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!