Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak, ha nem is...

Dalik21 kérdése:

Hogyan barátkozzak, ha nem is merek?

Figyelt kérdés
Nincsen sok haverom esetleg barátom.3 személy van akivel talán napi szinten beszélgetek, de úgy érzem nem az igazi.Ők lányok én meg egy fiú és 17 leszek.Az egyik lány 700km-re van tőlem.A másik kettő ott lakik ahol én.Az egyik ritkán találkozik velem, a másik 14 éves ezért nem is nagyon beszélek vele.Persze nem nézem őt kicsinek meg nem nézem le őt csak...Más a személyiségünk.Sokan tanácsolták a közösségi oldalakat de nem virtuális barátokat szeretnék.
2016. jún. 29. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz?? Sehogy. Nem tudsz.

Előbb változtasd meg magad, irtsd ki gátlásokat tudatalattidból.

2016. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondolom nem árulok zsákbamacskát azzal, ha azt mondom hogy bátorság kell első lépésként. Gondolj arra, hogy igazából nincs veszítenivalód, nyiss jobban a körülötted lévő emberek felé, ha nem sikerül, akkor is ott van az a 3 ember akivel napi szinten beszélsz - ahogy írtad is. Szóval hajrá! Amúgy gondolom suliban is csak akad pár normális ember, nem? Én sem beszélgetek minden nap minden barátommal, de azért programokat szervezünk. Főleg hogy most itt a nyár, ezernyi lehetőség, szervezz te is valami programot azokkal, akikkel jóban vagy, de nem feltétlenül barátként tekintesz rájuk, aztán majd kialakul valami :D
2016. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!