Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még rá esély, hogy...

Lorie.katyja kérdése:

Lehet még rá esély, hogy többnek lát egy barátnál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már több mint egy éve ismerek. Eleinte csak haver volt. De aztán nagyon elkezdtem megkedvelni, pedig abszolút nem az esetem. De annyira jó vele beszélgetni, teljesen megértjük egymást. Jó tudom ez közhelyesen hangzik, de komolyan így van. A környezetemben kezdték rebesgetni, hogy valami van köztünk, de csak kinevettem őket. Aztán kezdtem rájönni, hogy számomra ez sokkal több mint barátság... Aztán egy közös barát rákérdezett,hogy nem bánnám-e ha haverilag megbeszélnék a kapcsolatunkat ezzel a fiúval akibe beleestem. Kicsit haboztam nem akartam kerítőt, de azt mondta, hogy ez csak egy fiús beszélgetés csajokról, nem fog kerítőt játszani. Szóval megengedtem neki. De amit nyilatkozott rólam a fiú az meglepett. Azt mondta, hogy nagyon szép,csinos, kedves lány vagyok és hogy még nem találkozott olyan emberrel aki ennyire megérti. De onem áll még késze egy kapcsolatra, hiába tekint engem a jövendőbelijének. Fél, hogy megcsalna, vagy megsértene. És, hogy különben sem olyan fajta fiú akibe beleesnék.

És még hasonló dolgok... Egyszerre örültem és voltam szomorú. Hogy ha ilyen komolyan gondolja miért nem lép? És, hogy meddig éri meg rá várni. Hiába imádom azt nem várhatja el, hogy mindig rá várjak. De nem tudok mással lenni, mert mindig rá gondolok...

Értelmes válaszokat kérnék!:3



2016. júl. 26. 12:15
 1/1 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem ez annak a tipikus esete, hogy a srác a barátságból fél párkapcsolatot csinálni, mert nem akar téged barátként elveszíteni. Nyugodtan hidd el azokat a pozitív dolgokat, amiket mondott, biztosan úgy gondolta. :)) Döntsd el, hogy te képes vagy-e még barátként bánni vele, vagy már túlságosan is szereted, mert ezt meg kéne beszélnetek.


22/N

2016. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!