Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ráírnátok a lányra a...

Ti ráírnátok a lányra a helyemben? Mennyire szánalmas ez tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy-két évvel ezelőtt itt ismerkedtem meg. Elég sokat beszélgettünk nap mint nap. Aztán egyszer csak valamiért törölt (Facebookról). Később én voltam az, aki megint ráírt és újra elkezdtünk beszélgetni, de aztán ő elment egyetemre és megint törölt.


Utoljára tavaly szeptemberben beszélgettünk, azóta semmi. Őszintén szólva nekem eléggé hiányzik és én ráírnék szívem szerint. Viszont kicsit gáznak érzem a dolgot, mivel ő az ország másik felében lakik, soha nem találkoztunk élőben és szerintem azt jelentheti a törlés, hogy el akar felejteni, nem akar velem beszélni. Okot persze nem adtam rá...


Szóval? Ti a helyemben ráírnátok, vagy nem foglalkoznátok vele. Nehéz elfelejtenem őt, de ha muszáj, akkor legyen így; csak bizonytalan vagyok.


2016. júl. 26. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, inkább ismerkedj olyan lányokkal, akiket megtudsz lékelni. Pillanatok alatt elfelejted majd.
2016. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gyk-n a legtöbb csaj ilyen (van kivétel), ne foglalkozz vele, mert úgy se lesz eredménye, ha ő így ellenáll. Foglalkozz más csajokkal!
2016. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1: Ajj már.


2: Igazából normálisnak tűnt ő is nekem egy jó ideig, csak aztán történt ez... Előtte pedig egy éven át folyamatosan minden nap beszéltünk.


Egyébként szívesen foglalkoznék más lányokkal, ha nem érezném úgy, hogy ő tökéletes lett volna nekem. Nincs szerelem vagy ilyesmi, de pont olyan volt, amit egy lányban keresek.


De nyilván ennyi idő után hülyén venné ki magát a dolog... na mindegy.

2016. júl. 26. 19:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy háromszor letörölt, még nem egyértelmű neked, hogy nem kíváncsi többé rád? Velem is előfordult hányszor, de túl kell lépni, el kell fogadni, hogy vannak ilyen személyek akik megunnak egy idő után. Én már az első letörlés után hagytam volna a francba. Tedd te is ezt!
2016. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: Hát, ez fájt. De igazad van.
2016. júl. 26. 19:43
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Én azért még utoljára ráírnék, hagynám, hogy válaszoljon aztán megkérdezném, hogy miért törölt? ha nem válaszol akkor letörölném, ha válaszol akkor meg majd megbeszélitek. Ha nem akkor meg te is letörlöd és kész, hogy tiéd legyen az utolsó szó. 20/L
2016. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásod alapján, látszik, hogy még nem volt valami sok barátnőd. A tökéletes lány nem töröl fb-ról és nem akar elfelejteni. A tökéletes lánnyal élőben is találkozol majd és közelebbről is megismered majd. Az sem biztos, hogy élőben összeillettetek volna, sem az, hogy az ágyban összeillettetek-e. Sokkal több lényeges szempont van, mint amire gondolsz. A FB nagyon sokat eltakart a lányból. Te csak a mázat láttad. Lesz majd tökéletes lány is egyszer. Őt keresd. Ne az után fuss, akinek nem kellesz.


Az meg valahogy nem áll össze, hogy minden nap beszéltetek és ok nélkül töröl. Valami oka biztos volt.

2016. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*utolsó, nah igen 2x írtam "ha nem ír"-t, de érted....! :)
2016. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6: Amikor először törölt, akkor is megkérdeztem, de nem volt képes épkézláb magyarázatot adni. Most pedig nem az ismerősöm, úgyhogy nem is tudnám törölni.


7: De. Volt már nem is egy barátnőm, bár már 3 éve egyedülálló vagyok (és eddig az összes kapcsolatom szar volt, úgyhogy pozitív tapasztalatom valóban nincs). Akkor törölt először, amikor erőteljesen a szakdolgozatommal voltam elfoglalva, aztán nem volt időm és kedvem ahhoz, hogy állandóan az Arckönyvön lógjak. Ez miatt ritkultak a beszélgetések és egyszer csak törölt.


Egyébként azért is érdekes ez, mert még olyanok sem töröltek engem akikről tudom, hogy nem túlzottan kedvelnek. Sőt, más lány is van akit hanyagoltam az elmúlt években a munkám miatt, mégsem törölt és bizony ő maga keres úgy, hogy közben barátja is van.


Ezért sem tudom ezt hová tenni, ilyennel még nem találkoztam. Persze nyilván más lenne, ha élőben már sikerült volna találkozni, de a 3-400 km azért mégsem annyira kevés.

2016. júl. 26. 19:54
 10/16 anonim ***** válasza:
6 os vagyok, akkor hagyd békén. Én a netes bnőmmel találkoztam is 1x, éppen nem törölt de már évek óta nem beszélük, felejtős az ilyen, nem hiszek benne de a sorsra bízom
2016. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!