Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ráírnátok a lányra a...

Ti ráírnátok a lányra a helyemben? Mennyire szánalmas ez tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy-két évvel ezelőtt itt ismerkedtem meg. Elég sokat beszélgettünk nap mint nap. Aztán egyszer csak valamiért törölt (Facebookról). Később én voltam az, aki megint ráírt és újra elkezdtünk beszélgetni, de aztán ő elment egyetemre és megint törölt.


Utoljára tavaly szeptemberben beszélgettünk, azóta semmi. Őszintén szólva nekem eléggé hiányzik és én ráírnék szívem szerint. Viszont kicsit gáznak érzem a dolgot, mivel ő az ország másik felében lakik, soha nem találkoztunk élőben és szerintem azt jelentheti a törlés, hogy el akar felejteni, nem akar velem beszélni. Okot persze nem adtam rá...


Szóval? Ti a helyemben ráírnátok, vagy nem foglalkoznátok vele. Nehéz elfelejtenem őt, de ha muszáj, akkor legyen így; csak bizonytalan vagyok.


2016. júl. 26. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ha velem ilyen történne, hogy valaki ok nélkül törölne, én biztos nem futnék utána. Mi ez már... Nem is értem, hogy miért kellett pl. azért törölnie, mert egyetemre ment. Ez milyen indok? Látszik, hogy nem vagy fontos neki, mert az ember nem törölgeti azokat, akiktől akar valamit, akiket tart valamire. Téged ez a lány semmire se tart, csak szórakozik veled.
2016. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fiúk lányok.
2016. júl. 26. 21:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha csak téged törölt az épp azt jelzi,hogy fontos voltál neki "volt egy hasonló helyzetem úgy éreztem nem kapok tőle elég figyelmet,messze lakott a végén egy kicsit bunkó volt szóval jobbnak láttam hogy letörlöm mert egész nap ő járt a fejembe,de már belátom nem ismertem és egy elképzelt személyiségbe voltam beleesve én magamat adtam,bár lehet hogy ő is. Összességében nem bántam meg hogy töröltem a lehető legjobb döntés volt."

A vicces amennyire "kedveltem" most már annyira közömbös számomra.

2016. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13: Nem tudom, hogy az idézet honnan van, de az én helyzetemre majdnem tökéletesen ráhúzható szerintem. Bár én nem érzem azt, hogy bunkó lettem volna.


Viszont a végeredményen szerintem semmit nem változtat, marad minden a régiben, többet a büdös életben nem fogok tudni vele beszélni.


Ezért hülyeség csak a neten beszélgetni és nem találkozni. Ha lett volna személyes találkozás lehet, hogy minden máshogy alakul.

2016. júl. 28. 11:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Lányként mondom. A lányok hülyék. Én is hanyszor tiltottam le azt a sracot,akit azóta se tudok elfelejteni. Pedig mikor volt már. Szerintem próbálkozz utoljára. Ha neked fontos,megéri. Rossz úgyse sülhet ki belőle,nem látjátok egymást
2017. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat. Azóta már sok víz lefolyt a Dunán, neki lett barátja, nekem pedig kalandos módon egy barátnőm. Persze nem mondom, ez a lány sem egyszerű eset, nem tudok rajta kiigazodni.


Úgy néz ki, hogy a rámenősség a kulcs. :)

2017. márc. 5. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!