Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek, ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a legjobb barátotokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta barátok vagyunk, gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Nemrég vallotta be, hogy meleg, és hogy évek óta szerelmes belém. Nekem eléggé kellemetlen volt. Soha eszembe nem jutott volna róla, egyáltalán nem néz ki melegnek. Elég rosszul érzem magam a dolog miatt. Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarok egy igazi baráttól megszabadulni, csak mert meleg.


F/18



2016. júl. 10. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nem lenne, sőt örülnék is, hogy ennyire tart, hogy elmondja nekem :)
2016. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2016. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekelne.
2016. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel. Viszont mond meg neki hogy te nem bírod viszonozni az érzéseit.
2016. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De jelen pillanatban azt se tudom, hogy szóljak hozzá, elég kínos a helyzet. Mondjuk gondolom ő még sz*arabbul érzi magát miatta.
2016. júl. 10. 18:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy szólj hozzá ahogy eddig is. Ne foglalkozz azzal,hogy meleg. Beszéld meg vele a helyzetet. Nyílván tiszteletben fogja tartani hogy te heteró vagy és nincs esélye. Kicsit rossz lesz neki de majd túl jut rajta. Ha viszont nem beszéltek amiatt is csak szenvedni fog.
2016. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el és nyugtasd meg, hogy téged nem zavar, viszont te nem tudod viszonozni az ő érzéseit és tartsa tisztában ha barátok akartok maradni, mert egy ilyesmi őssze zúzhat egy jó barátságot, de emiatt se aggódj :) nem fogja ráderöltetni, bőven elég megnyugtató az ha mellette vagy és barátja maradsz ezek után is :)
2016. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
# 2/7 Jó nagy paraszt lehetsz!! Te talán tehetsz róla hogy heteronak születtél? Na látod ő se. Engem sem zavarna ha tiszteletben tartja amit én érzek. mond el neki őszintén amit gondolsz bármi is az,de próbáld nem meg bántani,hisz most is az akivel felnőttél,csak mostmár igazából ismered,nem csak felszínesen.
2016. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem zavarna, ha meleg lenne.

Mondjuk az azért neccesebb, hogy beléd szerelmes. Nem biztos hogy jó ötlet ha továbbra is barátok maradtok. Mert gondolj bele: milyen szar érzés amikor egy lány akiért odáig vagy betesz a barátzónába. Ő ugyan így fog érezni. Lehet megpróbálja leplezni, de rohadtul szenvedne ha ezentúl is állandóan látna téged.

2016. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mrtt meleg semmit sem csinálnék. Viszont, ha szerelmet vallana azt mindenképpen meg kellene beszélni.
2016. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!