Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is meleg, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is meleg, vagy heteró? Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, és úgy vettem észre hogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Engedte hogy ölelgessem, simogassam, és láttam sokszor elpirult, mosolygott, és jól érezte magát. Néha picit ellenkezett, de soha nem lökött el, nem mondott semmit, csak némán tűrte, teljesen passzívan az ölelésem, közelségem. Együtt is aludtunk párszor és akkor is átöleltem, azt is engedte, sőt el is aludt a karjaim között. Az elmúlt 1-2 hónapot úgy éltem meg mintha teljesült volna minden vágyam, és mintha egy pár lennénk. Teljesen úgy nézett ki a kapcsolat. Minap idegességébe azt mondta nekem, hogy zavarja őt a sok ölelés (hozzá teszem, régen azt mondta meleges és nem akar ölelkezni), és nem érzi jól magát ha átölelem. Teljesen ellenséges lett velem, nem értem miért. Eddig jól érezte magát... Szerintetek lehetséges hogy végig teljesen heteró volt, csak nem akart megbántani? Egy heteró fiú képes lenne órákat ölelkezve feküdni, együtt aludni? Én ebben kételkedek... de érdekelne a véleményetek. Szerintetek megijedett az egész helyzettől, és rájött hogy neki is bejön ez, és képtelen elfogadni ezt az egészet, ezért inkább elzárkózik tőle?



2016. júl. 23. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Na mármost ha te lány vagy akkor szerintem eddig azert nem volt visszautasító mert nem volt baratnője.

Azonban most lehet van vagy a felé halad hogy lessz ezért is lehet ilyen nyűgös.

2016. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a helyzet, hogy nem is vette észre, hogy miért ölelgeted stb, valószínűleg beszélt erről egy másik barátjával, aki felvilágosította, és ezért rögtön az eltaszítás, tagadás jutott eszébe, hogy tegyen ez ellen valamit, de lehet, hogy csupán magától jött rá. Ettől még lehet, hogy ő is élvezte, kellemes volt neki, hogy úgy voltatok együtt mint egy pár, csak beijedt. Ha nem ez a helyzet, akkor végig kellemetlen volt neki a helyzet, és nem volt elég bátor, hogy elmondja, vagy ellökjön magától.
2016. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-es válaszolónak üzenem, hogy ez itt a homoszexualitás kategória és ebben a kérdésben mégcsak szó sincs egy lányról sem!
2016. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Hat mostmar rajottem ^^
2016. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
De ez akkor sem zarja ki az allitasomat hogy van valakije
2016. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rövid válasz: simán lehet heteró. Az hogy tűri hogy ölelgesd, meg együtt alszotok még semmit nem jelent. (Tapasztalat...)
2016. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akart megbántani. Úgy gondolom, rövidebbre lehetett volna zárni azzal, ha nem finomkodik, hanem őszintén megmondja, hogy "X, mi barátok vagyunk, ezért el kell mondanom, hogy yz dolgod nem tetszik. Hogyan lehetne ezzel kezdeni valamit?"

Mert úgy neked sem fájna most annyira. Nem lettek volna ott a csalfa remények.

Minden jót, szép napot! :)

2016. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tudok elképzelni.

Az egyik az az, hogy ő heteró, és valahogyan rájött, hogy te meleg vagy és többre vágysz, emiatt pedig megijedt, és fél, hogy esetleg tovább is mennél és esetleg elkezdenéd tapizni, stb. Ha ez a helyzet áll fent, akkor azért próbáljatok meg beszélgetni, hogy te őszintén elmondhasd az érzéseidet, ő meg azt, hogy mi az, ami konkrétan nem tetszik neki. A lényeg, hogy nyugodt körülmények közt beszéljetek, mert mint mondtad, idegességében mondta, hogy zavarják az ölelgetések, meg az ilyenek.

A másik eset az az, hogy ő meleg/biszex, és erre mostanában kezd rájönni, de nehezen fogadja el. Ebben az esetben is mindenképp beszéljétek meg, hogy ki mit érez, majd próbálj meg neki támaszt nyújtani, hogy elfogadja magát. Ha már elfogadta magát, akkor pedig már lehet beszélni az érzelmekről. Ha szerencséd van, akkor az elfogadás során nyújtott segítségnyújtással még közelebb kerültök egymáshoz.

Remélem minden jól fog köztetek alakulni :)

2016. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem annyira meglepte, hogy ölelgetetted, hogy

1) Képtelen volt mit kezdeni a helyzettel, ezért a passzív eltűrést választotta.

2) Nem is akart megbántani, ezért hirtelen nem tudta, hogyan reagáljon, tehát inkább a passzív eltűrést választotta.

3) Végül kizökkent a kezdeti "sokkhatásból", ezért most már határozottan elutasít.


Ugyanígy voltam én is, csak lányként egy leszbikussal szemben. Az illető pedig ugyanúgy azt hitte, mint most te, hogy csak félénk vagyok és kelletem magamat, de egyébként "nekem tökre bejön ez". Az eredmény: elküldtem a bús p*csába de úgy, hogy soha többé nem is akarom látni, mert az egész átcsapott a szerelmi üldözésébe, és irtó gáz és kínos volt. Szerintem ha te nem akarod így végezni, akkor vagy ülj le komolyan elbeszélgetni a haveroddal, hogy akkor most mizu van nála szexuális orientációnál, vagy békélj meg a gondolattal, hogy 99% az esély rá, hogy a barátod heteró, csak eddig próbált toleráns lenni veled.

2016. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak engemet is ölelgetne meg simogatna és puszilgatna valaki és a karjaiban alhatnék el, vagy ő az enyémben... Nem is vágynék többre, csak ilyen szeretetre, nekem nem kell az állandó vad szex, meg dugás, stb. (egy meleg fiú)
2016. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!