Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy békíthetném ki őket?...

Hogy békíthetném ki őket? Nagyon aggódom értük.

Figyelt kérdés
Két nagyon jó barátom összevesztek,(egyikőjük a legjobb barátom)és az eset óta nem is keresik egymás társaságát,pedig nagyon jó barátok voltak a veszekedésük előtt.Sajnos mind a kettő nagyon makacs és önfejű ,nem is tudom hogy békíthetném ki őket.Az egész veszekedésük úgy kezdődött hogy a legjobb barátom végre erőt vett magán ,és elhatározta hogy elhívja a lányt randira ,most hogy nincs senki az útjában aki ezt meggátolhatná (hitte ezt).Az ő kapcsolatuk eléggé különleges is volt ,mivel mindig odabújtak egymáshoz,ölelést és arcra puszit osztogattak egymásnak, majdnem hogy rendszerességgel ,de én tudtam hogy a lány csak egy nagyon jó barátot lát benne ,aki mindig ott lesz neki.A barátom meg többször is szerelmet vallott neki ,sajnos hiába ..de nem adta fel,és most is randira akarta hívni hátha most sikerülni fog,fel is hívta skype-on .De mind hiába ...a lánynak lett barátja ,és a barátom hirtelen úgy érezte hogy elárulták ,és az összes összegyűlt haragját a lányra vetítette ki ,pedig ő nem tehetett róla hogy nem érzett iránta semmit ,csak ezt a barátom nem fogta fel ..és lett is egy nagyobb veszekedésük ebből...azóta nem beszélnek egymással,sőt hallani sem akarnak egymásról ..pedig olyan jó barátok voltak ,és ezt sajnálom .Amióta összevesztek olyan hiány érzetem van ,azóta már semmi nem az igazi ,nem olyan a csapat amilyen volt..,tudom ki kéne békíteni őket, de hogyan ? teljesen tanácstalan vagyok..
2016. júl. 29. 17:15
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok egy szakértő, de: Lehet, hogy időre van szükségük, hogy megbékéljenek az érzéseikkel és elfogadják, hogy a másik mit gondol... Nehéz ebbe beleavatkozni, de esetleg beszélhetnél velük külön-külön és megpróbálhatnád nekik elmagyarázni a másik helyzetét és lehet, hogyha beleképzelik magukat a másik helyzetébe akkor maguktól kibékülnek. De, ha nagyon tiltakoznak amikor beszélsz velük akkor szerintem nem éri meg erőltetni... Az is lehet, hogy úgy fognak tenni mintha mi sem történt volna vagy megbeszélik egymás közt. Ez az Ő dolguk nehéz beavatkozni... A legfontosabb, hogy legyél mellettük... Sok sikert! Drukkolok!
2016. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!