Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baratsag vagy szerelem?

Baratsag vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Egy fiuval nagyon sokat beszelgettem evkozben,zavarba volt ha a kozelebe voltam,sokszor nezett ram,haza kisert, olyanokat irt nekem mintha belem lenne esve...de miota nyar van valahogy nem talaljuk a kozos temakat,de ettol meg mindig beszelgetunk.nekem tetszik es szerintem o is kedvel engem.(nem tudom h most mi van)

Szerintetek ez baratsag vagy szerelem?



2016. aug. 1. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet más csaj került képbe nála...
2016. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát kétlem hogy szerelem lenne mert ahhoz több kell. De biztos hogy tetszel neki. Ha többet szeretnél vele mint barátság akkor beszélj vele hogy mit érez. Bár én a helyedbe még tartanám a barátságot amíg biztosra nem tudom hogy tetszek neki. De ez csak egy tipp :)
2016. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még a kettő között lebeg. Egyértelmű, hogy megvan az összhang. Gondolom most nyáron nem találkoztok annyit, így nincsenek újabb közös témák amikről tudnátok beszélgetni. Neked kell eldöntened, hogy melyiket szeretnéd és lépni valamelyik irányba, mert szerintem ő nyitott lenne rá. Hívd el valahova, szervezettek közös programokat, onnantól már magától fog alakulni! :)
2016. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!