Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem akar rola beszelni...

Miert nem akar rola beszelni a haverom? 30\N

Figyelt kérdés
Egy volt osztalytarsamtol kerdeztem, hogy egy lanynak ki a ferje. Es valamiert nem hajlando megmondani. A lanyba szerelmes voltam. A gyereket egy szemetnek gondolom, mert szinte biztos vagyok benne, hogy tudja ki a lany ferje. Arra gondolok, hogy irigy a csavo, mert azt hiszi, majd elcsabitom a csajt. Vagy ez hulyeseg?

2016. aug. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy itt 30 éves emberekről van szó?
2016. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha okosabb lennél, akkor a lányt kérdeznéd meg.
2016. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha jol ertem akkor te no vagy?
2016. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Haverod szerintem nem szemét, csak valószínű úgy érzi, nem jó ötlet elmondania. Szerintem nem igazán ért téged, és azt hiszi, valami hátsó szándékod van, és attól tart, hogy megkavarod az életüket, ő meg nem akar ártani senkinek. Haverod szerintem érzelmi beállítottságú, te meg racionálisnak tűnsz. Gondolom, hogy elég sűrűn értitek félre egymást. Persze előfordulhat, hogy tévedek, de elég jó emberismerő vagyok. Az oldhatná meg a problémát, ha elkezdenétek teljesen őszintén beszélni egymással, de ha az illető önbizalomhiányos, akkor ez nehezen fog menni, pláne, ha te pedig akaratodon/tudtodon kívül erőszakosan vagy gúnyosan szólsz hozzá.
2016. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Szerintem attól még elcsábíthatnád, hogy nem tudod ki az. Lehet csak nem akarja, hogy a csajt is és a srácot is megutáld, a férj személye miatt, vagy mert azt hiszi, hogy még mindig érzel és féltékeny lennél. Lehet ez utóbbi miatt, hogy pont nem rossz ember, hanem téged akar védeni a rossztól. Amúgy meg első reakcióm: FATAL ERROR. Nem volt egyszerű ezt értelmezni.
2016. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!