Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a barátságunkat egy barátnőmmel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Làny vagyok. 13 èves. Van egy baràtnõm, de csak a telefonon ismerjük egymàs, mert màs-màs faluban lakunk. Nagyon sokat beszèlgettünk megutàltam.Egy fèl èvig. Elhatàroztuk hogy öribarik leszünk. Egy tàncra jàrunk, de külön csoportban. Minden nyàron van egy tànctàbor, ami egy hètig tart. Elmendtünk rà mindketten ès egy szobàban aludtunk hàrman (èn, õ, és a testvèrem). Na dehàt akkor ismertem meg õt igazàn. Valami szörnyen nyàvogòs, makacs, hisztis termèszete van. Szörnyû. Nagyon megutàltam. De õ mèg baràt akar lenni velem. Nem tudom hogy vàljak külön a baràtsàgàtol. Ha nem írok, megharagszik. De èn nem birom ki vele. Nem akarom szörnyen megbàntani, de viszont nem akarok vele lenni baràt. Màr èrtem hogy az õ baràtai mièrt hagytàk ott. Mert szörnyen hisztis. Ès lejàrat a többiek elõtt. Nem akarok vele kiabàlni. Hogy ràzzam le? Hogy ne legyek a baràtja többet? Mert az a plàne hogy lejàrat a többiek elõtt. Mert õt senki sem nagyon szereti, ès így ahogy nyomùl, nagyon ciki.

SEGÍTSETEK!!❗

Mit tegyek? Mit csinàljak? Hogyan vessek vèget a baràtsàgunknak?



#hiszti #barátnő #lány #barátság #ciki #13 éves #nyàvogòs #kètsègbeesett #leràzni
2016. aug. 2. 13:39
1 2
 11/12 anonim válasza:

Fú... Végig se tudom olvasni... 13 évesen mit keresel ezen az oldalon? :D

Szerintem elég nagy lány vagy, hogy megold ezt a helyzetet. Nem akarlak elkeseríteni, de életed során ennél csak nagyobb problémáid lesznek :(

De hogy segítsek is... :D ott az a luk az arcod közepén, amit a szádnak hívsz. Nyitsd csak ki és mond el neki szépen a véleményed :D

2016. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Szia, tudom, hogy mostansag jobban elhanyagoltalak, de kezdem ugy erezni, hogy a baratsagunk nekem mar teher" -az erzeseidet ird le, mert azzal, hogy hogy erzel nem lehet vitatkozni/eroltetni.
2016. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!